Izmaiņas forumā 2018 gada martā

Varbūt ieviesiet kaut kādu monthly subscription par kaut kādu samērā niecīgu summu, kuras nebūtu žēl, bet kura tajā pat laikā palīdzētu segt hostēšanas izmaksas? Šī ideja, manuprāt, varētu pat aiziet.

1 Like

Forumam augšā ir poga ar nosaukumu Ziedojumi. Ir cilvēki kas to izmanto (jau ilgu laiku domāju to izmantot), Monthly subscription nobendētu te visu

Kāpēc, lai nobendētu?

Ne visiem ir iespēja katru mēnesi maksāt

Tas ir kaitinoši

Vnk nē pietiek ar labiem cilvēkiem kas saziedo

Nevienu nenomētaju. Tik parādu tev, ka tavs jauns vergs ir gurķis, kas pat teoriju nezin. XD

Principā, lai šāds pasākums izdotos, AF būtu jāpiedāvā kaut kas pretī, kāds bonuss. Principā tas ož pēc Patreon, bet vismaz no sava skatapunkta, es nezinu, ko varētu tādu unikālu piedāvāt.

Par šo, iespējams, es mazliet nekorekti pateicu, kas lika nodomāt, ka viss - tagad tikai pilnvērtīgi raksti. Jo vadlīnija tam pašam “ieskatam” paredz tikai minimālu tehnisku info +2 teikumi no sevis - rupji runājot.

Jā zaļš un jauns, vēl no dzīves neko nesaprot. Jā iespējams viņš nedauz par daudz fano par OW un etalons anime pasaulē skaitās viņam kaut kāds pagājušā gada brīnumdarbs.

Taču cik nu varu secināt pēc viņa darbiem - @Onii_chan apņēmības netrūkst. Viņš vēlas mācīties, viņš cenšas un strādā pie savām kļūdām. Ar viņu var sarunāt par daudzām lietām. Neviens nepiedzimst par ģēniju - pat Mocertam sākumā bija jāiemācās spēlēt uz klavierēm. Einšteinam bija jāizziet pirmā klase. Pieredze uzskrājas un pilnveidojas. Pietam ņemot vērā, ka viņš ir free2work, tad te vispār jebkādi iebildumi atkrīt! Attiecīgi tēma par @Onii_chan noslēdzas!

6 Likes

Šobrīd ir īstenota iespēja veikt vienreizēju ziedojumu, taču nākošais solis gan jau būs automātiska ikmēneša ziedojumu ieviešana. Būs iespēja izvēlēties ziedot vienreiz vai regulāri.

Pēc būtības mēs jau strādājam līdzīgi kā Patreons vai līdzīgas platformas, tikai izmantojot PayPal. Tādās platformās tu maksā naudu, lai atbalstītu satura veidotājus un palīdzētu viņiem realizēt jaunas idejas. Bieži vien par to tiek doti simboliski labumi un autora atzinība. Šobrīd mēs varam sniegt tikai savu visdziļāko atzinību mūsu patroniem.

Pat ar maziņu patronu bariņu mēs varētu visai ātri nosegt projekta gada maksu(pie šī komūnas izmēra). Ievest te reklāmas nav jēgas, jo mēs esam pārāk mazi. Te varētu strādāt tikai pūļa finansējums.

ayyy. viss chill ar @Onii_chan.
Es ļoti novērtēju, ka viņam ir laba iniciatīva un mērķi.^^

I agree

Man negribas Paypal reģistrēt (vismaz ne pašlaik). Man patiktos, ja būtu kāda alternatīva. :s

Tur nav jāreģistrējas.
https://i.imgur.com/DEDjfCk.png

Alternatīvas īsti nevaram piedāvā, jo visi šie servisi ņem daļu no ziedotās summas sev un vēl šo to par naudas izņemšanu no servisa. Pa dažiem EUR dažādos servisos šo situāciju vēl papildus pasliktinātu.
PayPal galvenais pluss ir tāds, ka es ar to varu maksāt par hostingu, sekojoši nauda nav jāizņem no tā un tādējādi izdodas saglābt dažus EUR. Ņemot vērā cik tiek ziedot, procentuāli tā ir liela summa. :grin:

Ja kāds zin labākas alternatīvas PayPal, droši dodiet man zināt.

1 Like

āaa cool :smiley:

pireks redzet af dramas limena pastavibu :sunny:

@Menestrels
Baltaijs fons japarveido tad vienozimigi tiesam saap skatiites…netici man uztaisi poll…

1 Like

Nu nav baltais dizains labs, acis dedzina, bet uzliec taču vienreiz tumšo dizainu un nesūdzies. :man_facepalming:

1 Like

Es pārmainīju , sākumā arī man dedzināja tā , ka bail .

Abi divi dizaini piedzīvos pārmaiņas. Labojumu un izmaiņu saraksts aug tikai garumā.

Uz tel. nav nekādas dizaina maiņas.

O rly?

2 Likes

Varbūt viss foruma izskats, dizains ir problemātisks!?

Es to saku, jo esmu jau gandrīz 10 gadus nosēdējis spēļu jeb precīzāk counter-strike forumos un tie ir daudz savādāki izskatā nekā šis, pat tagadējais kurā sēžu ir no 0 pašveidots nevis kā kārtējais deful forums.
Tur ir sākumlapa kur ir šis tas, tad forums kurā ir sadaļas konkursiem, cs 1.6 sadaļa, apskatiem, caw topikiem, jaunumiem un daudz kam citam un tad tajās arī ir apakšsadaļas, tad atsevišķi ir blogi, miniblogi (kuri ir kā bilžu, video, mūzikas stūrīši šeit), galerijas kurās liek youtube video un vēl kas cits.
Bet šeit viss ir vienā garā rindā uz leju un vienīgais kā ko atšķirt ir kategorijas, kuras es reti izmantoju.
Arī tur un citu ir čati, kuri ir pieejami sākumlapā, forumā, bet ne tad ja skatās topikus, vai pat arī atsevišķi tikai čats. Bet šeit ir topiks beztēma kas skaitās kā čats. Savā ziņā es to uzskatu kā lielu mīnusu, laigan šeit iepriekš izveidotais čats bija neglīts, neparocīgs, lagojoš.
Reāli visi cs forumi nav līdzīgi katram ir savas atškīrības, ja vienīgi tie nav defult ipb forum un vēl kādi tur forumi.
Piemēram arī man arī te nepatīk dažreiz, ka moderatori kādus sīkus jautājumus vai ko pārveido par topikiem. Pat ja par tiem aiziet čats, tomēr es uzskatu, ka šim tam vajadzētu palikt tajā pašā beztēmā.
Un arī neredzamie offtopic kuri tiek izvilkti no bilžu, galeriju utt topikiem pat arī no beztēmas. Tas ir katinoši, laigan savā ziņā saprotami, ka tas ir lieks spams kurš ir konkrētās tēmas topikā, tāpēc jāizmet citur, bet ja tas tiek izņemts no beztēmas, kura jau ir beztēma kā čats, tad tad es nezinu, it’s annoying.
Un ja te daudzi ir pret čatu, jo visu neredzēs kas te rakstīts, tad jāsaprot, ka visu arī neredzēsiet savā dzīvē, ar to jāsamierinās.

Viss ticamāk ka viss forums jau netiks veidots no nulles vai kopēts no kaut kurienes, jo šis viss ir no nulles un te ir milzīgs darbs ieguldīts, bet nu es tik tā izteicu savu domu, jo es nāku no cita veida forumiem, šadu redzu pirmo reiz, un te esot vairāk nekā gadu tomēr pie šā tā nepierodu ;d

Laigan ir jau pāris lietas kuras man šeit patīk nekā tajos tur forumos, kā šis tag @ ;d

@Kadiljaks jau noteikti saprot par ko es runāju, ja vien atceries kā lielākā daļa cs forumu strādā ;d


Noteikums, ka šeit jābūt tikai geek, nerd, otaku utt tēmām un sarunām!?

Savā ziņā to saprotu, bet tā liekas kā tāda apspiestība. Saprotu ka moderatoriem bail no kontroversālām tēmām, tāpēc neļauj veidot, aizslēdz, pat arī pārtrauc sarunas. Tas man personīgi liekas nepareizi, jo spēļu jeb tajos cs projektos par runā par daudz ko citu, topiku veidā šad tad, vai lielākoties čatā. Jā, tas diemžēl pievelk pretīgus, neaudzinātus, rupjus cilvēkus, ja sāk iziet ārpus rāmjiem tie tiek sodīti, bet no tā neizmukt, un šeit nemaz tādu īpaši nav, ir daudziem savi dzēloši uzskati, bet šeit ir pietiekoši jauki cilvēki.
Laigan es saprotu, ka moderatori tiešām vēlas palikt pie tā geek, nerd, otaku lietām, es vienkārši atkal pie tā neesmu pieradis ;d


Jaunu topiku veidošana un aktivitāte.

Nu jā, neviens jau neuzspiedīs rakstīt. Kad es šeit atnācu es domāju, ka te būs baigā aktivitāte, daudzi apspriedīs animes, bieži būs apskati utt. Bet re ka tomēr nemaz nav tā. Kāda aktivitāte jau ir, bet ne liela. Laigan man pašam ir bijusi vēlme un interese kaut kādus apskatus uztaisīt, tomēr esmu slinks cilvēks. Un iespējams te daudzi ar tādi ;d vai arī kautrīgi vai vienkārši vēlmes nav neko veidot. Nekādas lielās vai mazās, sliktās un labās pārmaiņas to nemainīs, ja paši lietotāji neko neveidos, tad jau arī nekā nebūs. Tas pats redzams tajā forumā kurā es uzturos, lielākai daļai slinkums un vienaldzība pēdējos gados, konkursos vairs pat nepiedalās normāli ;d


Bet es īsti nesaprotu par to ikmēneša ziedošanu!

Tā nākotnē būs tāda kā obligāta, citādi nevarēs piekļūt forumam?
Savā ziņā es teiku ka tā ir liela kļūda un problēma, jo ne visi var to atļauties un daudziem varētu būt vienalga, pat ja tie ir pāris centi, slinkums čakarēties.
Bet tomēr šeit nav liela daļa mazu bērnu kā cs komūnos, tātad mēs visi te esam pietiekoši saprātīgi pieauguši cilvēki, pat tie pie 16 un iespējams būs visiem iespēja samaksāt, pat ja tik pāris centus.
Personīgi, gan es nezinu, pirmo reiz ko tādu būs jādara un es šaubos par to, bet vajadzētu jau izlīdzēt, nekas slikts jau nenotiks ;d


aaaa un sorry, bet man pa lielam ir vienalga par d6 adresi :<
Un tagad uzmetot aci, tad ja tas it kā skaitās animeforuma blogu sadaļa par geek, nerd, otaku lietām, tad es īsti nezinu, viss sanāk kaut kā čakarīgi. Kamēr šis tas te viss čupā, tikmēr arī šur tur viss izmētāts :confused:

1 Like

Tl;dr please.

@DiviViens ko?


P.S. redzu ka jums švaki tur ar to d6 iet, ka palēni tie topiki top, bet piemēram pie ziņām varējāt vien ar ielikt to ko @Onii_chan te ielika, par to h1z1 ka tagad ir free 2 play. ;d