Izmaiņas forumā 2018 gada martā

Nah, man ir humanitārā domāšana, turklāt lasu par psiholoģiju brīvajā laikā. Wonderful things happen when you think about people.
(Can you tell I have that Big Sister mentality?)

Varbūt tad postu limitu mazāku ielikt, lai ātrāk aizpildās, un tad var jaunu taisīt? Kaut gan nezinu. Man jau tā liekas diezgan sakārtots. Mums ir atsevišķas tēmas selfijiem, attēliem, video, mūzikai, utt. Kā tu plāno tās dalīt sīkāk?

True. Viņiem varētu izskatīties pēc jucekļa.

Vai mums forumā ir Foruming 101 Q&A, kur tiek paskaidrots, kā kura sadaļa darbojas?

3 Likes

haoss - ideāls laiks sacelties!
ZQ6SYgw

3 Likes

gif-300x200

1 Like

Pavērošu, kā šī situācija sevi izspēlēs. Jūtos joprojām pārāk zaļš, lai noteiktu foruma gaitu.
103b92c4dbc0cace32cadcddb47f85698daa08f5_hq

4 Likes

Tā vecie sakārņi, kas kā vienmēr saka - viss jaunais slikts, lūk mūsu laikos…

Varu no savas puses pateikt - skatoties, kādas tēmas pārsvarā peld augšgalā - tā vien sķiet, ka vairāk par meme bildītem un tukšu vāvuļošanu neko nemākam… Saku kā ir. Lai gan pēdējā laikā sāk celties normālas sakarīgas tēmas augšup… Jo vnk es kā jauns lietotājs ieejot, redzu , kā augšgalā turās nosacīti 4 tēmas par neko - rodas jautājums, ko te vispār iesākt?

Pie dažām sadaļu vadlīnijām pašlaik es strādāju (Anime, Kino, Spēles - galvenie, jo tur kā pamanam valda mazliet juceklis, parējie rindas kārtībā). Tās tiks nākamnedēļ iesniegtas @Menestrels, ko ar apspriedīsim un attiecīgi vēlāk publicēsim!
Vienu momentu biju rediģējis daudzus rakstus - pašlaik nedaudz laiks aptrūcies.

Nevajag taisīt paniku uz tukšas vietas. Ja Jums kaut kas nepatīk - sakat, piedāvājat alternatīvas, ierosinājums - pasak, ko gribētu redzēt, bet ko ne. No tā izziesim un centīsimies radīt kaut ko saprātīgu. Nevis - man nepatīk, kas tas par absurdu, nost ar visu.

Vai arī esmu idiots, neko nesaprotu un varu iet bekot! :grin:

2 Likes

Ar piespiešanu rakstīt tēmas nekas nemainīsies. Vienkārši nebūs vietas, kur bazarēt. Ja es anime neesmu skatījusies pēdējos 3 mēnešus, kādas tēmas es varu uzrakstīt? Nekādas. Bet ar foruma tautu parunāt gribas.
Turklāt tas ir dabiski, ka tēmas par neko turas augšā. Tur ielikt kaut ko aizņem 10 sekundes. Meanwhile, ja tu gribi uztaisīt aprakstu par anime/spēli/whatever, tev tas jānoskatās/jānospēlē, jāuzcepj apraksta teksts, jāpielabo tas, jāpiemeklē attēli. Considerably more work.

Jebkurš normāls cilvēks nebrīnītos, ka tā ir. Vismaz cilvēks, kuram loģika ir. Nav jābūt izbrīnā, ka klaču tēmas ir visaktīvākās.

Excellent! Vadlīnijas ir nepieciešama lieta. Ja vajag kādu, kas tekstu pārlasa, let me know.

Mēs jau teiktu, ja tas mums tiktu pasniegts attiecīgi. Ja būtu paziņojuši, ka “hei, forumā ir problēma, vajag pārkārtot tēmas, vai ir idejas?”, mēs neklusētu. Bet te vienkārši ieliek paziņojumu “no šī marta mēs gribam izņemt vienu sadaļu, un default fons ir balts, deal with it”. Pašreiz, jūsu puse sēž kā fazāni foruma vadības klētī, un mēs sēžam un zīlējam un gaidām, kad jūsu atjauninājumu olas izripos no ligzdām. Tad viss forums kopā brīnās.

Alternatīvi - es esmu dikti brēcoša kaza. :smiley: nebrīnīšos, ja @Menestrels mani grib izsūtīt ārpusforuma trimdā uz kādu desmitgadi.

4 Likes

Tu esi tante neptūne!

2 Likes

Baltais dizains man acis dedzina, bet labi, ka ir saulesbrilles.

3 Likes

Da labi! Pirmkārt dizainu var nomainīt pie preferences uz tumšāku un otrkārt savulaik YT ar ieviesa balto, visi brēca, bet tagad ir norm un neviens nesūdzas.

Tādā gadījumā esmu dīvains cilvēks, jo meklēju Saturu. Nepareizi esmu audzināts droši vien…

Nu beztēmas stūrītis netiks aiztikts.

Varēsies bazarēt cik uzlien! Jo vnk reāli ir tēmas kuras prasa tās pārskatīt - Lielā attēlu un lielāa video lente, kas principā ir tas pats beztēmas stūrītis tikai balstīts uz video/foto kur brīžiem vnk aiziet čats vaļā un bilde nav ilgu laiku sastopama. Tēmas tiks vnk sakārtotas un sadalītas pa “grupām”, kas teorijā radīs citas plašas tēmas, tikai jau strikti formulētas.

Pieņemsim to pašu liello attēlu lenti var izdalīt nosacīti divās lielās tēmās - memes un geek - šo var vēl sīkāk sadalīt.

Varu vien teikt pārmaiņas vienmēr ir netīkamas. Pats darbā piedzīvoju patlaban- priekšniecība pasaka, ka tagad tā būs, neko nepadarīsi, nākas vien pielāgoties un domāt pa jaunam. Un kā fakts - visas izmaiņas bieži vien ir nesaprotamas un miglainas, taču ar laiku viss pilnveidojas. Kā es vienmēr saku - ejam uz gaišāku nākotni.

@Menestrels
BALTO NO DEFLATA NONEM ludzu asino acis nevaru…parslegt uz melnu

2 Likes

Opcijās var pārslēgt

Nevar, ja baltais jau izdedināja tev acis. XD

5 Likes

Lai Daniels dara ko grib ar nopizğītu forumu, es vnk atstāšu šo šeit. XD Mūsu dizainieris ir 16yo puisēns, kurš no anime pasaules labi ja zin top10 2018. gada shonan. Un cilvēks, kas geek pasaulē nezin neko izņemot OverWatch. :metal:

2 Likes

:caveman:

2 Likes

Tak lai mācās puika, neviens jau nepiedzimst uzreiz visu varošs o.o

3 Likes

Parasti uz raksi dodas ar teoriju. XD

qOuMRdti_400x400

Nu labi… ja jau viņš ir tik briesmīgs, tad kāpēc tu to nevari izdarīt viņa vietā? o.o Jo agrāk tev bija visas iespējas to darīt o.o

1 Like

Tā pat “Tumsas pusē” nevar veidot jaunus topikus.

Neoptimāla un ielaista foruma uzbūve. Daudzas uzbūves īpatnības mūsu forumā ir radušās vairākus gadus atpakaļ, kad te bija kādi 4 aktīvi lietotāju un sauja ne tik aktīvu. Laika gaitā daudz kas mainījies, no vecajiem foruma nostūriem jāizkrata putekļi.

Šis tas ir jāizmaina, lai diskusijās varētu iesaistīties lielāks cilvēku skaits un saturs forumā būtu pārskatāmāks.

Nē, nevienu. Kāda varētu tikt slēgta, kāda izlabota, kāda paliks bez izmaiņām. Ja arī tēma tek slēgta, tas nozīmē, ka forumā eksistē tās alternatīva kategorija vai tēma.

Šī ir reorganizācija, ne kaut kāds tēmu dzēšanas gājiens. Dzēsta tiks tikai kategorija “Tumsas puse”

Varu garantēt, ka šis lēmums nav izdarīts uz ātru roku vai labu laimi. Trubas tiek uzmanītas jau gadiem, izmaiņas apspriestas mēnešiem un likta lietā visa pieredze un zināšanas kādas vien pieejamas @Komanda.

Tas ir šīs tēmas vienīgais mērķis. Ne jau @moderators te lielās ar plānotajām izmaiņām. Arī tēmas slēgšanas vai izmaiņu gadījumā, paskaidrojums tiks sniegts.

Arī jaunas foruma vadlīnijas tiks paskaidrotas, ja tādas pēkšņi tiks ieviestas.

Pieņemt lēmumus un uzņemties atbildību par tiem ir tiešs moderatora pienākums. Mēs ievācam informāciju no lietotājiem, kur nu tas iespējams un vajadzīgs, kā arī esam atklāti par notikušajām izmaiņām.

Šis projekts man pagaidām izmaksā ~11 EUR mēnesī gada griezumā. Cena svārstās failu hostinga dēļ - par attēlu augšupielādi un skatīšanos ir atsevišķi jāmaksā.
Šķiet ne tik sen Mirāža mēģināja augšupielādēt kaudzi fotoattēlu forumā un iespējams vēl kāds izlēma būt īpaši aktīvs attēlu augšupielādē. To mēness tas vien man izmaksāja vairāk kā 50 centus.

Ļoti iespējams, ka pēc foruma pārkārtošanas arī piedāvājuma parādīsies labāka ziedojumu ievākšanas kampaņa. Ne kas no tā ko jūs šeit redzat nav bezmaksas. Kāds cits vienkārši maksā jūsu vietā par to ar naudu vai savu laiku.

Amizanti ir tas, ka visa šī mērķis ir palielināt bazārejamovietu skaitu, lai gan nāksies sāpīgi atteikties no dažām ierastajām.

Kas tev liek domāt, ka tēmai obligāti jābūt apskatam/ieskatam? Vispār uz šīm lietām nākotnē vairāk koncentrēsies d6.lv blogs. Šis savukārt ir forums, kurš paredzēts geek orientētām civilizētām diskusijām. Arī viens teikums var uzsākt 100 ierakstu garu tēmu.

Ideālā pasaulē tas skan labi, bet parastajā ir dažas problēmas - laiks, kompetence, atbildība.
Forums spēj piedāvāt milzīgu daudzumu darba, kuram vajag laiku. Atklātas diskusijas un apspriedes prasīs daudz laika, kā arī papildus pastāv risks, ka kās iesvilsies.
Pūlim nav kompetences, tas vairāk strādā uz emocijām. Emocijas bieži vien viss jaunais nepatīk. Rezultātā dati nav paši objektīvākie.
Šāda liela diskusija radītu priekšstatu, ka lēmums tiks pieņemts šīs diskusijas ceļā, jeb populārākais lietotāja viedoklis vinnē, lai arī kāds tas būtu. Tajā pašā laikā lietotājam nav it nemaz jāiedziļinās situācijā un jānes atbildība par izdarīto.

Tas ir iespējams, bet arī nav tik viennozīmīgi laba doma.

Varu tev izteikt piedāvājumu pievienoties komandai par publisko attiecību speciālisti. Spara tev netrūkst, ieraudzīsi pasauli no mūsu skata punkta.

Drīzumā ieviesīšu ātrāku veidu kā pārslēgt dizainus. Būsim godīgi, internetā baltie dizaini ir populārāki, tādēļ tas ir noklusējuma dizains, lai radītu pazīstamāku vidi nejaušiem viesiem.

Šis forums nav zagts un tā dzinis pieejams atvērta pirmkoda formā. Mums ir pilnas tiesības to lietot.

@Onii_chan, ir brīvprātīgais strādnieks, kurš par savu darbu komūnas labad nesaņem algu. Es nevarētu būt vēl laimīgāks par to, ka viņš pievienojies mūsu pulkam. Zināšanas var elementāri iegūt, vēlmi strādāt ne tik ļoti.

Nesmuks gājien nomētāt ar akmeņiem cilvēku, kurš pie tevis vēršas pēc palīdzības…

10 Likes