IT brālības stūrīts!

Aprēķina īsāko attālumu starp punktiem? Gudri :open_mouth:

Redzamā līnija hipotenūza. A kvadratā ir x torņa un x player starpības moda. B kvadratā identiskiA, tikai x vietā y ass.

Itkā nekā pārdabiska. Minēšu, ka 75% top down shooter izmanto to pašu. Same shit with lol, dota.

2 Likes

Man jau kādu laiku bija aizdomas, ka trigonometrija tiek izmantota programmēšanā, nu bet ne jau tik bieži * - *

1 Like

nabags bērns. Vēl nezin, kas ir takts un cik tā ir svarīga dzelžos xD

Esmu vēl tikai iesācējs man vēl tāls ceļš ejams :joy: Man vajag sev atrast IT senseju, kas man palīdzēs tikt šim ceļam cauri xD


Lūdzu, bez reģistrācijas un SMS :smiley:

1 Like

@Menestrels, @anon81076694, @Onii_chan, https://techchill.co/pass/

Izskatās tik forši, bet tas ir TIK dārgi :neutral_face:

kur tu gribi lai es dabūju tādu summu naudas, es savu pentagrammu vel pabeidzis nēsmu!

2 Likes

Laikam arī par sevi drusku pastāstīšu…
Esmu beidzis datortehniķa kursus un ieguvu trešā līmeņa profesionālo izglītību. Tas gan nav īsti stipri saistīts ar datortehniku, bet biju trīs gadus strādājis Elkorā datortehnikas nodaļā un pārdevu datorus cilvēkiem. XD

2 Likes

kur pabeidzi prof

1 Like

Saucās mācību centrs “BUTS”. Nekāda īpaša iestāde, bet bija ļoti apgaismojoša. No cilvēka, kas baidījās pieskarties pie datora iekšām pārtapu par tādu, kas saliek savus personīgos datorus.

2 Likes

Īpaša patīk troļļojot tavus kolēģus(iespējams tevi), kas apgalvo, ka dators ar Intel HD videokarti (integrēto) ir gaming dators. :D

1 Like

Man gan vairāk bija klienti, kuriem nedaleca, ka datori ar Intel HD nebija spēlēm paredzēti, bet tie tikai teica, ka tas nekas, viņi neplāno nekādas dižas spēles spēlēt. Pietiek tikai ar CS:GO un GTA V. :laughing:

Visai optimizēta spēlite. Viena kadra zīmēšanai vajag ~1200 operācijas tikai. Pilnībā var palaist uz medium settingiem ar i3 7th gen + ssd 128 nepiemēslotu uz svaigās Win10 Gaming mode…

1 Like

Protams, ieteiktu atslēgt pilnībā visu lieko, kas varētu ietekmēt, t.i. tādus servisus, kā hotkey, cortana, notif u.c. mēslojumus, kas pieprasa papildus noslodzi no procesora. Lai gan atsevišķi nekā daudz nav, bet kopumā man izdevās attīrīt 13% :smiley:

1 Like

Tikai cilvēki skatījās uz Pentium un Celeron datoriem. :laughing:

Pēdējais celerons ir dažviet labāks par manu q1’15gada i5 xD

Un tomēr cilvēki nesa atpakaļ datorus ar celeroniem un sūdzējušies, kāpēc tik lēni strādā. Nu nācās vēlreiz paskaidrot, ka šie procesori ir vieni no švakākiem, bet lētākiem. Ja viņi gribēja kko tomēr ciešamāku un ar iespēju arī kko paspēlēt tad ieteicu ar i3, bet visbiežāk cilvēku reakcija bija negatīva: “Kāpēc tik dārgi?”. Or something in that direction.