Istabas izgaismošanas padomi brālītim ^-^)/

lmao, yep labs pārdevējs ka nemaz nepasaka to vai arī tu varēji iedomāties redzot tos konektorus, vai tad tu tur nebiji aizbraucis

Es redzēju tikai tam USB vadam galu, virtenei es biju ilgi meklējis to otru galu, bet tā arī neatradu :expressionless:

tu pilnos 5 metrus nopirki?

nē, tikai 2

nu skaidrs, tad priecākies ka vispār tev tāds konektors ir

Varēja arī nebūt??!

Un kā tu domā, viņas pārdod garumā, un tie kas pērk viņas māk lodēt un ir elektroniķi, kādēļ tev teicu lai brauc uz RTU kur varu salodēt un sataisīt ja vaig, Tas ir elektrotehnikas veikals.

1 Like

Šodien atnāca konektors, visu saslēdzu un pamanīju, ka strādā tik sarkanā gaisma. Atveru savienojuma vietu un sapratu ka manu lentu lodēja daltoniķis :|

1 Like

LMAO, jup izskatās legit!

Raut laukā un likt pa virsu ir laba doma?

Ko tu domā ar raut laukā un likt pa virsu?

Domāju vilkt laukā nepareizos vadus un sabāzt tos pareizajās vietās
Salīmējot ar karsto līmi xD

Kā būtu salodēt tos normāli. karstā līme ir visstulbākais ko vispār elektronikā var izdarīt

lodamuri nav dārgi un lodalu tur kur tos pārdod ar var dabūt, apskaties tutorial kā to dar, ja apņemies ko tādu darīt kā sākt ar rgb tad dari to pareizi un kārtīgi

Es vadus notīru, tad attiecīgos galus sapinu un vnk aplieku ar karsto līmi, lai nesaskartos savā starpā

nu labi dari tā, esi slinks!

Strādās jau tik un tā

Nop, pat tā nestrādā :confused: Varbūt ir sprieguma trūkums?

A tu to pulti jau spaidīji? vai pultij ir baterija iekšā?

tu to USB pie kompja vai pie lādētāja piespraudi?

Jā, ar pulti viss gatavs. USB galu iespraudu telefona lādētāja iespraudu un pamanīju, ka tur tik 6V

nu USB tev dod arā no 4,7 - 6 v bet tur tani platē vaidzetu būt boosterim kas dabū tos 12 v un 1 A āra izejā ja tu pieliec pie lādētāja.

2 Likes