Is sex friendzone better than sexless friendzone?

(Kā jums šķiet)

Is sex friendzone better than sexless friendzone?
  • Yes (I’m female)
  • Yes (I’m male)
  • No (I’m female)
  • No (I’m male)
0 voters

Tas takā friends with benefits skaitās?

man liekās šeit kontrolgrupa būs par mazu.

2 Likes

Tehniski laikam jā, bet tu gribi vairāk, bet tev jau pateica, ka tā nebūs

Ne jau es pētījumu maģistram taisu

godīgi, man jau pašam interesanti paskatīties, cik tad tādi ar pieredzi te būs, kas kvalificējas lai atbildētu uz šo aptauju.

Es to domāju kā liekas, nevis obligāti no pieredzes

tādā gadījumā man ir pārāk grūti bez pieredzes veidot viedokli. Manuprāt tur ir pārāk daudz nianses, radot situāciju kur fantāzija krasi atšķiras no realitātes.

Teiktu tā, ja tu piekrīti šīm attiecībām, tad tev nav ne mažākās pretenzijas un prsījumi pret jūtām. Ja tu ielaidies ar cerībām, ka kaut kas notiks - tu esi mazs draņķis. Attiecas uz abiem.

Protams, ja cilvēks sāk nesaprast, vai parādīties kaut kas, tad protams normāli un zolīdi jāpaskaidro un jāatgādina spēles noteiktumi, bet ja tomēr nekas nestrādā - tad jāskrien prom, kamēr iespēja.

Kkā nesapratu. Kādā gadījumā tā iespēja varētu pazust?

Teiktu, ka atkarīgs no nosacījumiem, ko tu vēlies panākt, ja vēlies un vai tu apzinies šīs spēles noteikumus. Jo daudzi nevar ižķirt seksu no mīlestības un otrādi. Protams, attiecībās ne mazāk svarīgs moments, tomēr ne visi spēj būt pragmatiski šādās lietās.

1 Like

Konkrēti kas var pazust? :sweat_smile:

¿?

Es tak tieši uzrakstīju friendzone, nevis friends with benefits

Aaa šī daļa, nu mana doma tāda, ja jūs esat kaut kur sākumā sarunājuši, ka tikai intīms un neko vairāk, un ja partnerim sāk rasties jūtas un viņš nesaprot, ka tev neko vairāk nevajag ka tikai viņa ķermeni, tad ir jādodas prom no viņa.
Tāpēc ka būs vairāk galvassāpju un lieku kustību un nekā veselīga no tā nebūs. Ne tev, ne viņam.

1 Like

Man gan šķiet, ka friendzone un intīms nevar eksistēt savā idioloģijā kā tādā.
Friendzone jēga ar ir tajā, ka tu turi cilvēku īsā pavadā, tīši vai netīši, tomēr laist tik tuvu tu nelaidīsi. Varbūt ar kļūdos…

2 Likes

Nu vot jā, tas ir ļoti labs formulējums, tas arī bija domāts, nesaprotu tikai, kur redzi pretrunu.
Un kkā ne uz to pusi aizgāja, aptaujas jēga ir salīdzinājumā starp diviem

Statistika sanāca tiešām ļoti maza, bet tā rezultāti izskatās tieši kā domāju

Men thinks with dick, womens idk.

1 Like

Vai sex friendzone nav basically dating? Bet abi ne pārāk nopietni un skatās apkārt. It kā open relationship.

Kāda atšķirība starp friends with benefits un dating with open relationship?