Internets no telefona kā usb modema

image

Kaut gan it kā pats pirmais. Bet moš šito ar, es hz.
Tehniski pats pirmais ir vajadzīgs, lai varētu ieslēgt visu pārējo, tā kā…

Paldies :sweat_smile:

Ja nostrādāja, saki. Ja nē - arī saki.

Ja šis aizies, tad es nesaprotu kāda joda pēc Wi-Fi Hotspots arī beidza strādāt.

Droši vien kkāda permissions huiņa.
Bet wifi hotspots ir sliktāks par USB tethering.

URĀ, aizgāja, paldies jums puiši :face_holding_back_tears: :sob: :hugs:

5 Likes

Šitam ir viena slikta lieta, telefons nevis uzlādējas no datora, bet lādējas ārā…

Ūja. Kas tev telefonā ir ieslēgts, ka sūc baču?
Pēc manas pieredzes, šādās situācijās ir divi varianti:

  1. nokauta telefona baterija
  2. telefonā ieslēgtas aplikācijas un uz to brīdi nevajadzīgas lietas, e.g. wifi, bluetooth, GPS, NFC, hz kas vēl.

Nu telefons jau vecs, modelim kādi 3 gadi būs :D

mqdefault
Man ābols teorētiski ir 4 paaudzes vecs un tu šitā viņu noliec… :D

1 Like

Tas nav vecs… Jopcik, cik bieži tu parasti maini telefonus, ka 3 gadi tev liekas vecs?

Šis ir kāds 6. vai 7. pa manu mūžu :sweat_smile:

Pa 3 gadiem ļoti daudz lietojuma pazīmes izveidojās vidējam lietotājam, īpaši ja runa ir par mid end telefonu, ko tu tik pārstiegts?

2 Likes

Pēc trim gadiem jau atklāti jutīsi akumulatora nolietojumu un telefonam atjauninājumi varbūt jau kādu gadu nav nākuši. Austiņu un USB ports arī var būt izļurkāts.

Relatīvi lēts prieks aiznest uz kādu servisu, kur ieliks jaunu.

Tas jau uz lietotāja apziņu, ka izvēlējies telefonu, kuram nepiedāvā zināmā nākotnē atjauninājumus. :D

Nekad mūžā neesmu saskāries ar tādu problēmu. Nevajag abusot caurumus. :/

Tas ja tu nes. Ne tik bieži sanāk dzirdēt par mainītu akumulatoru.

Nez, kad es ņēmu iepriekšējo telefonu ražotājiem vēl nebija mode reklamēt to cik ilgi ražotājs atbalstīs telefonu. Apskati arī diži par to nesatraucās.

Man tā līdz šim tikai viens usb-c ports bija sāci slimot.

Tātad tavs telefons ir vismaz kādus 4-5 gadus vecs? Sounds like you don’t have trouble maintaining it.

Būtu, ja nebūtu to sasitis. :D Tā kā sasitu sanāca uz sitienu ņemt jaunu. Drusku vilšanās, jo lietotāja pieredzes ziņā nekas diži nav mainījies pa gadiem. Es jau cerēju sagaidīt ar iepriekšējo atlokāmos telefonus, bet nu nebija lemts.

Why not? Ja paskatās cik maksā jauns ābols un cik man izmaksāja nomainīt bateriju, tad ieguvums ir acīmredzams. :D
Par cik neskrienu pakaļ katram jaunajam modelim, man šāds nieka ieguldījums ļaus telefonu izmantot vēl vismaz 2 gadus.

Tiesa gan, manam telefonam jaunu iOS versijas atjauninājumu vairs nebūs, būs tikai periodiski security atjauninājumi. Personīgi es par to nepārdzīvoju diži, jo lietojot ierīces ar prātu, ir maza iespēja ka kaut kas noies greizi.

VIENĪGI,
Es nesteidzīgi apsveru ideju iegādāties kameru. Ja brīdī, kad būšu nobriedis, ka man viņa tiešām būs nepieciešama, un tirgū būs vilinošs telefons, tad es varētu aizstāt savu pašreizējo.

1 Like