Inception

Filma iznākus 2010. gadā un ir par zagļiem kas izmanto sapņus lai dabūtu to ko viņi grib.
Kadu dienu viņiem pēkšņi tiek piedāvāts kaut kas neiedomājams un šķietami neiespējams, un tā sākas viņu problēmas.


Manas Domas
Filma man šķiet ir tiešām laba, sākot no satura un beidzot ar izpildījumu.
Man šī filma ir palikusi atmiņā ar saviem elpu aizraujošajiem skaitiem un mūziku kas ir radīta priekš šīs filmas. Filmā ir gan traģiski stāsti gan aizraujoši momenti.
Uz filmas beigām vispār šķiet viss tik saspringts kad gandrīz vai gribās turēties pie krēsla lai tikai nenokristu.


Mazliet par filmas mūziku

To ir sacerējis Vācu komponists Hans Zimmers (Hans Zimmer - Wikipedia) , kas ir pazīstams ar vēl daudziem citiem ļoti populāriem darbiem. Es pa mūziku dodu 10 no 10 jo tā tiešām filmu uzgriež līdz jauniem augstumiem.

Te nu arī dažas dziesmas no filmas


Gala Lēmums
Filma 9 no 10
Mūzika 10 no 10
Speciālie efekti 10 no 10

Iesaku noskatīties visiem kam interesē mind boggling filmas.

1 Like

Ko domā par beigām? Viņš ir reālajā pasaulē vai nē? :s

Beigās vai tad vilciņš nenokrita guļus

Man šķiet, ka viņš tikai griezās, bet tur bija tik aizdomīgs kadrs, ka internetā rodas diskusijas par beigām.

Tas ta jā. Man pirmās domas arī bija par to ka tā viņi arī netika ārā no limbo. Bet šitas sazvērestības ir daudz un arī pa multenēm. Es tiešām nezinu, bet Interesanti jebkurā gadījumā

Vispār par kino un so gadījumu varētu ielikt ka nākošo online watch move bet direcr(rezesota versiju) cut un pec tam ar debatem un bisku ātrāk info padot lai sagatavoties vel labak saiet kopa un skatities
Messagere send from phone

Filma - “spice”, heroīna, zālītes un lētās vectēva krutkas brūvējuma jaukums, kā rezultātā ir tapis šis šedevrs. Filma spēj atstāt tik daudz sazvērestības teorijas aiz sevis, ka reptolaīdu masonu kustība Atlandīdā šķiet pēc bērnu spēlēm. Rezultātā ir iespēja izkauties ar kādu kino mākslā apveltītu gopņiku, cenšoties pierādot, par ko tad filma īsti ir un kādas tad patiesās beigas ir. Aktieru ansamblis vēl tā @Mafii (mafija), tā vien tevi piespiež noskatīties pret pašu gribu. Pēc tam tu vēl prasi nākamo devo “direktor kut” veidolā. Tomēr filma nav ideāls, pacik ja tā būtu, sen būtu izveidojies melnais caurums, pacik mēs dzīvojam Matricā. Un nevar eksistēt sapnis sapnī, kur Matrica, kurā sapnis kļūst par sapni un tu pamodies no tā un atklāj ka esi Matricā.

9 no 10

1 Like