Hypertown Riga 2019

Viens otram netraucē. Tie kas netiek dzīvajā var pieslēgties tiešsaistē.

cik maksā biļetes?

21 pa vienu un 27 pa divām dienām

joptvai

Nav nemaz tik daudz.

ar isic 17 ar kapeikām…

Cik atminos tad @anon81076694 nav ISIC :thinking:

Bet jā, es pats nopirku lēto biļeti ar ISIC :D

1 Like

Šobrīd izskatās, ka es tieku uz sestdienu (1. jūnijs). Grafiks vēl nav līdz galam apstiprināts, bet izskatās, ka kolēģi ir nonākuši līdz konsensusam. Man tik būs jānopērk biļete. To laikam darīšu vai nu šo sestdien vai svētdien. Ir ieteikumi, kur tās pirkt?

1 Like

Tur kur viņi pārdod - biļešu servisā?

Cik esu ievērojis (balstoties uz iepriekšējo pieredzi) tur cenas ir nedaudz uzpūstas.

Man liekas ka nekur citur oficiāli nevar nopirkt. Varbūt uz vietas var, bet es neriskētu un cenas ir tādas pašas. Varbūt vari pārpirkt lētāk no kāda kurš netiek.

Pašlaik tā sestdiena man izskatās ļoti dīvaina. Man ir prakses nodarbība skolā uz kuru obligāti jāierodas - 10:25-11:55. Teorētiski ap 1200-1230 es būtu jau brīvs. Tākā dzīvosim redzēsim!

Es varbut atnakšu, jo esmu latvija. : )

Laikam nāksies riskēt ar Biļešu servisu un cerēt, ka samaksāšu adekvātu cenu. XD

Viņi vienīgi ņem laikam 60 centus par “biļešu noformēšanu”, bet cenas nav mistiski uzpūstas. Uz vietas tu samaksāsi tikpat.

Es pagāšo reizi samaksāju 5 eiro vairāk. XD

Nevar būt. Pasākums fiksē cenas, piemēram, 17 eur par 1dienu un bileau seviss vai citi izplatītāji pieliks pie biletes 60 centus, lai nopelnītu. Serviss nopelna no tiem 60 par bileti pietiekami daudz, jo tādas pādod ne tikai par hypertown, bet arī daudziem citiem pasākumiem. Nav jēgas bojāt reputāciju lai nopelnītu centus.

Atškirība starp vienas dienas un divu dienu biļeti ir nedaudz virs pieci eiro.

Protams, pats pasākums var rīkošanas dienā piedāvāt biļetes par lētāku cenu, tādā veidā palielinot apmeklētību. Bet tas ir vienīgais moments kur cena var atšķirties.

Jo pats BS saka par pāris pasākumiem: Tirdzniecībā uz šo pasākumu ieejas biļetes ir dažādās cenu grupās. Cenu grupas pēc satura un kvalitātes neatšķiras. Vispirms lūdzam iegādāties lētākās biļetes.

@Farlien , bet rekur laikam ir tava atbilde: Pasākuma dienā biļešu cenas būs lielākas!

Vai būsiet uz vienu vai arī abām dienām?

  • Vienu dienu
  • Abām dienām

0 voters

Jautājums. Ir doma šturmēt pasākumu klanos vai individuāli?