HyperTown Riga 2018

Es biju spiests samazināt bildi, jo forums neļauj ielādēt attālus lielākus par 1,5MB. XD

1 Like

Iel’ad’e kaut kur un iemet linku!

Iemet s3 un te link uz bildi.

Pasākumam bija visādas vietas, kur vajadzīgi uzlabojumi, bet personīgi pašam patika.

1 Like

piekrītu par uzlabojumiem.
diemžēl man gaming tik ļoti neinteresē, bet ja interesentētu tad būtu foršs pasākums. gan nezinu vai divas dienas man būtu ko tur darīt…

šeit ir mana vienīgā bilde no pasākuma kurā es esmu redzama. ĻOTI patika šis kosplejs no Aoki. Ja var pamanīt tad es to zobenu nevarēju galīgi noturēt, tāpēc es atspiedu to zem savas rokas :D

man ir dažas bildes no priekšnesuma, bet tās es saeditēšu un publicēšu vēlāk (iespējams kad beigsies svarīgākie eksāmeni)

5 Likes

Man tieši gaimings bija maxā - nekas pēc kursa darba nodošanas iemetīšu te video klipu un attēli ir ļoti daudz.

so you where in Hyper Town and didnt even think to drop by to say hi or anything?!

Kur tu biji? Es meklēju, bet neatradu - pie droniem biji?

1 Like

Es biju gājis pie droniem. Nebija viņa tur. Vēlāk arī nemanīju :thinking:

1 Like

Es 24/7 dzīvoju ķīpsalā.
būtu kaut vai pazvanījis vai kaut ko.

Ko tu čīksti. Varēji jau ar pats uz tusiņu aiziet. XD

par kādu naudu?

Pa savu naudu.

Daniels bez kameras par media pieteicas un pa brivu tika. XD

1 Like

tādas nav, es dzīvoju uz projektiem un ir momentio kad naudas nav.

nu viņš pieteicās kā D6.lv redaktors

Takš čiters viņš ir. XD butu zinājis ar aizietu par cameraman. XD pie tam bildejis esmu. XD

Bija citas darbības.

Tu un tavas sazvērestības teorijas. :D Administrācijai tika nosūtīts pilnībā godīgs pieteikums. Biju tur kā mēdijs nevis fotogrāfs. Uz manas nozīmītes rakstīts “media” ne “photographer”.

Ai tak viņš sūdzās par visu kas viņam netiek :sweat_smile: neņem tak viņu galvā vai tad neatceries vecos labos laikus