HyperTown Riga 2018

Kas par to! Nemēĝinot neiemacisies.

nē nu tas ta jā

Tur savācas tādi paši mirstīgie kā mēs, nevis atsevišķas pro ow komandas

eh, tad uz priekšu! lai veicas!

1 Like

Pirmā diena likās pretty much piepildīta. Cosplay daļa patika. Organizatoriem trekns divnieks. I kosplejerus jauc, i skatuvi netīra. Pasi cosplay patika. Visu respect dalībniekiem.

Pārejā daļā. Ļoti daudz jaunu cilvēku, aktivitātes un cita, izņemot festa darāmo, kas, atkal, dod mīnusu cosplay organizatoriem. Dronu sacensībām - klusa vieta un liela daļa pat nezin ka tādi tur bija, kospleyam trokšņaina vieta, kur pārklajas daudzi skaņas avoti. Meh.

Cilvēki. Aktīvaka daļa - vecie labie baltic festu gājeji, kurus pazīstu jau sen. Pārejie, maksātspējigakā auditorija - 10 gadīgie bērni ar staigājošo līdzi maku.

Stends ar CS1.6 ir noklonēts no Retro Multi Player. Un tes izskatās visai nesmuki. Nepieņemt RMP eventā, bet noklonēt pašiem savējo un reklamēt tur gaming datorus.

Medievel taverna, kura bija reklāmā. To nevareju ilgi atrast, bet tāda bija. Divi norobežoti ar sienām viens no otra galdi, kurā var uzkapāt ceļameklētajus un pazemes pūķus.

Kā vienmēr atradu pazīstamos pie BG stenda un nodrošināju sev bāzi ar sēžamvietu un mantu nomešanas punktu. Iesaku lietot šo lifehack, ja bieži ieperkaties hobbyshopā vai braingamesā. ;)

Principā šo pasākumu vislabāk apraksta @Hanako «GameOn uz minimal settings». Man gan vairāk nepatīk salīdzināt, tāpēc dodu atzīmi 7/10. Uz otro dienu nebūšu. Draugam dzimene.xD

3 Likes

Bildes bus velak. Šoreiz ar PS un LR paspēlēšu.

Mani šokēja, ka viņi nebija padomājuši pa tādām basic lietām. Piemeram, kad ir confetti uz skatuves - nebija neviens kas saslauka - kā arī nebija persona kas atbild par propu likšanu uz skatuves.
Bet varbūt iespējams tāpēc ka kospleji nav prioritāte šajā pasākumā. Tomēr gaming ir pamata auditorija, kas dodas uz šo pasākumu.

Kāds jau atnāca? :smiley:

Busu pec 30 min

Bet tas nav attaisnojums.

1 - 2 cilvēkus tik vjg. Beigās pamaniju, ka unicon staff darbojās, kā aizkulises staff. XD 10/10 lol.

1 Like

5 min un esmu

Redzu tevi

Kurš grib iet pusdienās uz Olimpiju?

@Farlien gpu izloze bija?

1 Like

Es uzpasiju par to kad būs izloze un teica, ka vienas nedēļas laikā paziņos uzvarētāju aizsūtot tam ziņu pa e-pastu. Tā kā tomēr nebija šodien. :confused: Oh, well… Jāgaida.

Paldies par šo dienu! Bija riktīgi forši! Iemēģinājām daudz jaunu lietu un pat vinnējām OW tournamentā! :smiley:

Pasākums pirmajai reizei bija patiesi labi noorganizēts un tika saaicināti diezgan daudz sponsoru, kas pasākumu padarīja krāšņāku. Nezinu tik kāpēc abu dienu biļešu cenas atšķīrās, ja tās praktiski neatšķīrās :thinking:

@Kadiljaks @Menestrels gaidam bildes! :smiley:

Otra diena bija vnk īsāka.

Šodienas Overwatch turnīra uzvarētāji.

13 Likes

Woah! Paldies! :smiley:

1 Like