Hola m8!

Tevi tuvāk iepazīstot… Gribi forumā mazāk cilvēkus? :smiley:

4 Likes

Welcome to the forum! :slight_smile:

nya~

Tas ka tev nepatiku. Nenozime ka vinam nepatiksu. Baaaka. :frowning:

1 Like

Nekaujies un viss būs labi.

1 Like

Laipni lūgts foruma!
Ja esi atnācis meklēt domubiedrus, tie mums te ir. Galvenais nebaidīties rakstīt pa virsu aktīvajiem pļāpām. :smiley:

Es negribēju teikt, bet pēdējas trīs dienās esmu noskatījies 120 serijas(naruto). :smiley:

Par to tu vari neuztraukties, to neizdarīt būtu kauna lieta, protams ka ieradīšos… ^^

Ja ņemam, ka viena epa iet 20min …(20x120)/60 = 40h uz 3 dienām iespaidīgi :smiley:

kaut kas nesanāk pareizi. :smiley: nu iespejams mazāk, bet pedējas dienas esmu skatijies naruto.

Te ir cilveki no kuriem ir jāuzmanās? :smiley: ķipa stalkeri? :DD

Te tādu daudz ir un arī mafii šeit ir :smiley:

1 Like

iedo black listu :smiley:

Konfidenciāli, tikai adminiem pieeja šādai informācijai :smiley:

No chick = no stalk. Simple as that.

Tu saproti ka tev mani būs janodrošina ar informāciju, no tā var būt atkarīga man dzīvība. :smiley:

Uztaisīsim eksperimentu cik ilgi varēsi izdzīvot nesaņēmis šada veida informāciju. Es esmu gatavs nest šādu upuri pētijuma vārdā!

1 Like

viss būtu ok, ja tas upuris nebutu es, vabūt varam pieaicināt 3šo personu? :smiley:

Ok atzīmēšu @Jua kā trešo personu, kas veiks novērojumus. Bet nu upuri esam gatavi nest mēs abi, par to es esmu diezgan pārliecināts

xD Tā tad tu butu ar mieru nest upuri, kas ir zināt par šo eksperimentu(to jau zin visi) @Jua būs trešā persona, kas pierakstīs novērojumu un es būšu upuris kam nāksies saskarties ar visām sekām? Acīmredzot, es nenodzīvošu ilgu laiciņu :smiley: Vel tik pietrūkst kas visu dokumentēs.:smiley: