Hola m8!

Sveiki mani sauc Sandis. Man ir 21 un esmu no Rīgas, te dzīvoju jau vesalu gadu iepriekš dzīvoju Ogre sakarā ar to ka tur mācijos. Animes skatos 2 gadus, sāku skatīties, jo vienkārši bija garlaicīgi, iepatikās ar.
Mani hobīji ir anime(pašsaprotami),ingress, aktīvs dzīves veids(izņemot brīžus, kad skatos anime) un sportošana.Nespēlēju mainstream spēles(LoL, Cs:go utt.), apnika, jo nav skila viņās.

Mīļākās anime: Fullmetal Alchemist: Brotherhood / Steins;Gate / Mirai Nikki / One Punch Man / Death Note / Cowboy Bebop (neskaitot naruto un one piece)

Esmu open minded persona, patīk iepazīties ar jauniem un foršiem cilvēkiem.

/Neņemiet vērā gramatikas kļūdas./

4 Likes

hey sveicinats foruma

Hayyyy. Esi sveiks! ^-^

Tākā ir pāri pusnaktij teikšu Ohayo! ><
Senpais tevi pie apvāršņa ir redzējis! ';D
Ganbarou! ^^

:smiley: sasmīdināji senpai . xD

1 Like

But dude, I don’t get the part Open Minded ><
Tas ir laik satiec un uzreiz aizmirsti kā sauc? Hmm tad izklausās pēc manis ';D

Ehh, man slinkums skaidrot iespējams pat nepareizi izskaidrošu tāpēc use mother google she will grant you all answers that you want.
Bet par to aizmiršanu ļoti iespējams ka tā notiks. :smiley:

Open-mindedness is receptiveness to new ideas. Open-mindedness relates to the way in which people approach the views and knowledge of others, and “incorporate the beliefs that others should be free to express their views and that the value of others’ knowledge should be recognized.”

Cik interesanta persona tu esi! ^^
Noderēs mums kāds visu plānu atbalstītājs! ';D

1 Like

Man uznāk brīži, kad nevēlos socializēties, vēlos sēdēt savā tumšaja istabā un raudzīties savas vienīgās mīlas acis(datora, lai nebūtu pārpratumu).
Bet ja vajag es būšu ta klusā balstiņa, kas bļauj galva," YEEE uz priekšu,Tu to vari!".

1 Like

Nevajag jau teikt ka runa ar sevi :smiley:,protams, cilvēki muļķi uzreiz teiks ka vajag braukt uz jukušo namu .Izsakies gudrāk, saki ka apspriedi un sakārtoji savas domas.

Heh, man tieshi otraadaak. Ir briizhi, kad veelos socializeeties, nevis seedeet maajaas. ^^

Nu tas NEsocializēšanās bridis ir īss, vajag tik iekustināt mani. :smile:

Jel topi sveicināts, šajā kultā. Muahhahhaa… khmm…kha… tas ir - mīļi tevi sveicam klubiņā.

Izklausās ka esmu iesaistījies kaut kādā sektantu grupā. :smiley:

Tieši tā mate :smiley:
Tev ir ekskluzīva iespēja pabūt interneta tumšākajos nostūros tagad :smiley:
Bet nu jā esi sveicināts šajā piemilīgajā forumiņā ^^

Sveicināts sektā :smiley: Noskaties 3 anime sērijas dienā, posti 4 rakstus forumā katru dienu un spamo chatu, then you will be blesst and sent to hentai heaven :smiley:

Welcome to AnimeForums religion xD

3 Likes

:smiley: sveiks. Te vairāk ir to mājās sēdētāju, bet visvisādas lietas gan dažs labs te dara.

Welcome :'D and I hope ya enjoy your stay : )

Sveicināts un tu tik nepaļaujies to spamotāju vilinājumiem spamot vēl vairāk :smiley:

Mazais Foruma kaķīts tev saka čau, un laipni lūgts! :slight_smile:
Ceru ka kādā Meet-up ieradīsies, un varēsim iepazīties tuvāk! =]