Hola! How you doing?

nice!
p.s neesmu pārliecināta, bet man liekas, ka es sēdēju ar @pking braucienā uz animatsuri aiz tevis. xD

Braucienā uz Animatsuri biju, tāpēc tā varētu būt. :smile_cat:

1 Like

#Stalker alert!

1 Like

Jautājums tev: Ja vērtējumu skalu vajadzētu izteikt anime veidā, kura anime būtu pielīzināma viens un kura 10, attiecīgi ?? ^^

Mjāaaa, es ar sāku iepazīt anime ar Hellsing OVA, uz to mirkli bija iznākusi trešā OVA un par pārējām vēl tikai leģendas klīda, tajā skaitā, ka netiks pabeigts.
Savukārt Paprika atgrieza man sava veida ticību tam, ka anime kā žanrs priekš manis vēl nav miris. Tā bija sava veida otrā atdzimšana. Par trešo labāk nerunāt… gyo… nedrīkst, nedrīkst, nedrīkst… :3:

Es laikam esmu vieniigais, kam originaals labaak patika.

1 Like

Hmm, pierakstīšu to, jo man ir interese horeogrāfijā.

Also, es tiešām nevaru pateikt kādā stilā galvenokārt dejo, bet cik esmu redzējis, viņš dejo VISĀDOS stilos. Pat grūti pateikt vai viņam ir galvenais stils.

Bet visbiežāk es actually esmu redzējis viņam dejojot Vogu. Bet es nedomāju ka viņam ir galvenais dejas stils.
Pajautāšu un tad došu ziņu. ;D

EDIT: Ok, viņu main dance style ir Show dance.

Show dance, skaidrs. Nu jā, man lielākoties sanāk grozīties pa baletu, laikmetīgo un džezu. :sweat_smile:

Kā sauc deju grupu? Man ir aizdomas la zinu viņu arī.

The Others.

nu nē. es vienkārši ātri iegaumēju cilvēkus. idk how. :'D

Laipni lūgta forumā!

This topic was automatically closed after 14 days. New replies are no longer allowed.