Hi es jauniņais vēlos sadraudzēties

Jāskatās kā ar darbiem būs.

1 Like

Laipni aicināts šajā necilajā interneta nostūrī!

Visdrīzāk atpalieku no tevis. Līdz tādam sistematizēšanas neparātam kā MAL saraksta izveide neesmu nekad nonācis. Laikos kad skatījos visu pēc kārtas, baigi nositu statistiku uz garajiem seriāliem.

Tātad piederi IT bralībai vai tomēr nē? :thinking:

Madoka visur skaitās.

1 Like

Nope, pašlaik darbojos te http://datorucentrs.lv

Sveiki. Es ar esmu zaļš šeit, bet ceru, ka labi sapratīsimies.

Heyyo. Kādu mūziku klausies?

yo

1 Like

Masīvs Sveiciens!

Kura anime tavu prāt skaitītos par visu anime animju karali … karalieni…? Joprojām nezinu, kā locīt šo vārdu… vai vispār to vajag…

1 Like

yoooooii… :grinning:

Mums vaidzētu izveidot grupu ar nosaukumu @IT_brālība

3 Likes

Sveicināts Foruma!

Ir jāizveido topiks priekš IT brālības diskusijām :smiley:

1 Like

Šis jautājums ja godīgi ir ļoti grūts, es pats nezinu kā izskaidroti, kā pareizi pateikti un… nu labi sākšu ar to, ka katram ir bijusi takš tāda anime kuru noskatoties tev nu takā jumtu norautu tu nezini, kur likties tev ir kā atkarība, kad nevari citu iesāki skatīties tev vajag turpinājumu vai tādu kā mierinājumu vai remdēt izsalkuma sajūtu. Sākšu ar to, ka pirmo reizi es saskāros ar animi bērnībā skatijos pa LNT kanālu (ja nemaldos) rādija pokemonus tos es noskatijos līdz 4 kādai sezonai) un tad arī pa tv3 paralēli no rītiem rādija digimonus/beibleidus/yugio/un tml, bet tās manī neradija šo atkarību, jā patika ļoti, bet viss bija ok(jumts vietā :smiley: ) . 2013 gadā tas bija novembris vecākais brālis teica ,ka nesen te sāka skatīties vienu animi saucās Attack on Titan teica ,ka neko tādu agrāk nebija skatijies un piedāvāja man es protams sāku smieties pēc tā kā viņš man to stāstija, kādi tur notikumi, personāži, sižets un tml. Nē paldies es atbildēju un tad 2014 otrajā janvārī es te padomāju bļīn nav ko skatīties ne filmas ne seriālu lkm jānoskatās tas Aot jāparēc pēc pirmajām 5 sērijām man sanāca nākošajā dienā noskatīties uzreiz 12 sērijas un pēc tam lkm visas atlikušās tas, kas es biju pirms Aot skatīšanās es biju pilnīgi cits cilvēks. Līdz 2015 gadam Aot man bija pirmajā vietā,bet tagad es jau nezinu tik daudzas noskatijies, ka riņķo apkārt vislaik kādas 10 apmēram animes un es nezinu gribētos visas likti pirmajā vietā tāpē es arī nezinu kuru likt kā karali/karalieni.

1 Like

Late welcome to the club :'D

3 Likes

izklausās gejiski :D

1 Like

Izklausās labi :smiley:

1 Like

Tava seja izskatās gejiski

1 Like

Be nice. :smirk:

2 Likes

sveicināts forumā! :3

vai tev ir myanimelist profils?

2 Likes

Esi sveicināts! :blush:
kā tevi var atrast steam, protams, ja tādu lieto :smiley:

1 Like

Būšu neoriģināla un vienkārši teikšu - sveicināts forumā! :slightly_smiling_face:

3 Likes