henlo fellow humans!

ah, es jūtos awkward af šādi sasveicinoties :sweat_smile:
anyway, imma human being, kam patīk everything related to Asia!
patīk hunter x hunter, FMA, gintama, boku no hero academia, no game, no life, utt.
pateicoties Salody uzzināju, ka šī vieta eksistē.
as for me - man ir brilles, jo pārāk daudz pie datora pavadīts.
šobrīd rakstu studiju darbu (or at least im trying) par mediāciju kā alternatīvu civiltiesisko strīdu risināšanā, yes, imma about to become a lawyer :blush:
ah well, please accept me! :poop:

1 Like

Heey, sveicieni forumā no brālīša!

We accept u!

1 Like

Banāls - sveiki! Prieks redzēt! (neko orģinālu nevaru izdomāt)

Veiksmi diploma darbā! Tēma izskatās samērā interesanta, bet neiekļūs viņa strupceļā - no sērijas, vienošānās nav iespējama, tikai tiesas ceļā? tīri mans neprofesionaļa skats.

Kā mums viens pasniedzējs stāstīja, bija viņam students, kas izdomāja ar tēmu - ideja tāda, sabiedriskā transporta izmantotājiem, pretenziju gadījumā nav pamats celt “lietu” pacik nav nedz līguma vai citu līgumisku saistību, likuma izpratnē. Teorijā tā ar sanāk…
Teorijā tas paredzēja, ka RS vadītājam vai autobusu vadītājam, ar katru pasažieru būtu jāslēdz līgums iepriekš to saskaņojot. Varbūt manā stāstījumā ir neprecizitātes… sakor tunājot čalis izlidoja kā korķis, jo no praktiskā viedokļa tas vispār nav iespējams.

Tīri no sava skatapunkta - pat ja nekļūsi par advokātu vai personu, kas darbojas kā likuma pazinējs, zināt likumus ir ļoti noderīgi, tas noteikti var un palīdzēs dzīvē. Btw - kur vairāk specializējies- civillietās?

1 Like

Sveicināts :D

1 Like

Yahalllo - kādu mūziku klausies?

1 Like

Sveicināts , gan jau iejutīsies ātri .

1 Like

owo
hewwo

1 Like

Ah un tu spēlē overwatch, un esi fun person to be around - by default.

3 Likes

Tas ir reāli? :thinking:

thank you, bruder! :3

yaas, mediācija ir normāla lieta - mums arī kopš 2014. gada ir mediācijas likums, kas paredz piespiedu mediāciju laulību šķiršanās procesā. pārējās situācijās tas ir pēc izvēles.

Kooo???

1 Like

eyyy <3 gribi vēlāk ow paspēlēt? :D

Tad tu spēlē OW? :smiley:

1 Like

herroo <3

hope so, jūs visi esat waaay too friendly <3 baigi forši :3

1 Like

ah, hm, mm, well… man patīk lofi hip hop :D un dažādi remiksi un kpops :D ah well.

henlo :3

tieši otrādi - mediācija ir pirmstiesas process, kurā abas strīda puses mēģina panākt vienošanos tā, lai nebūtu jāiet garais tiesas ceļš. protams, tas tā virsēji apstāstot. daudzās valstīs tā jau ir prakse, tādejādi atvieglojot tiesām darbu un samazinot izmaksas abām strīda pusēm.
kas attiecas par RS - viņiem ir iekšējās kārtības noteikumi, kas visiem pieejami katrā transportā un mājas lapā. viņi sniedz pakalpojumus, par kuriem nav nepieciešams līgums. tā pat kā mēs pērkot waifu spilvenus veikalā, neslēdzam līgumu, bet saņemam čeku.
ja cilvēkam ir kādas pretenzijas pret RS - pilnīgi mierīgi var sūdzēt utt

yaass, pāsvarā mercy, junk, zen un tagad moira, jo im bad with aiming :D :D