Hei~

Sveiki~
Es pēdējā laikā esmu ievērojusi, ka cilvēki veido sasveicināšanās poustus… un par cik forumā esmu ~ nedēļu… nolēmu arī sasveicināties, lai gan varbūt kāds ir jau mani ievērojis… idk :blush:

Mani sauc Kristiāna. (Es lielākoties rakstu savu vārdu bez garumzīmes)
Godīgi sakot es neatsaucos uz savu īsto vārdu īpaši labi. Ikdienā mani uzrunā par kiki/kika/kikis. Var mani uzrunāt arī par kikimuff.
Atradu forumu nejauši, apmaldoties facebookā. :3
Pašlaik dzīvoju mazā pilsētiņā, taču biežāk Rīgā uzturēšos nākamgad.
Man patīk ceļojumi, apmeklēt pasākumus. Iinteresē filmas/īsfilmas/ videoklipu veidošana. Brīvajā laikā arī fotogrāfēju.
Ja man atrodas laiks, es zīmēju, taču visam vēl pa vidu ir kosplejošana un anime.

  • Anime es iesāku skatīties ~pirms 6 gadiem (taču kaut kur pa vidu bija arī ~1gada pauze).
    Es neteiktu, ka es esmu ļoooti aktīva skatītāja, par cik man ir nereāli daudz hobiji man ir ļoti grūti saplānot laiku… >n<
  • Iecienīti žanri: Action/Adventure/Magic/Vampires/Supernatural/Drama/Psychological/Thriller
  • Mīļākās anime: Code Geass ; Psycho-Pass ; Durarara!! ; Death Parade
  • Pašlaik skatos Shingeki no Bahamut: Genesis ;w;;;;;; :heart:
  • Man ļoti, ļoti, ļoti patīk Studio Ghibli filmas
  • Mīļākā: Howl’s moving castle
  • Sorīii guyys… Mangas es nelasu, bet varbūt pa vasaru kaut ko pamēģināšu ^^
  • Man ļoti patīk datorspēles, taču es negeimoju, jo tas paņem ļoti daudz laika (vismaz man). :’D
  • Vēlme kosplejot parādijās, kad es apmeklēju manu pirmo conu – Unicon 2013,
    taču saņēmos kosplejot tikai pirms ~2 gadiem(?). Tērpus veidoju un velku pārsvarā tikai conos. Cenšos taisīt pati ar saviem mazajiem līdzekļiem. :'D
    [Ja jūs atcerieties Sally no The Nightmare Before Christmas, tad tā biju es]

Nav ne jausmas, ko man vēl pastāstīt… bet es ceru, ka jums radās priekštats par mani… :sweat_smile:

2 Likes

sveiki . :slight_smile:

Sveicieni no manas puses :slight_smile:

Esi manīta! :3
Jūties kā mājās! <3

:yum:

Sveicināta forumā :slight_smile:

sveicinata foruma

Hellou.

sveika kikimuff, jo šis man šķiet visjaukākais uzrunas veids :smiley: Hah, man šķita, ka Tu jau šeit esi sens lietotājs :smiley:

Ja Tev patīk ceļojumi - kur esi bijusi? Kur iesaki nokļūt? :smiley:

Funny… nē, es tiešām te esmu tikai kaut kādu nedēļu xD

Grūti ieteikt konkrētus objektus/vietas. Tas katram ir subjektīvi. Pārsvarā man patīk pārgājieni pa dabu, vecpilsētas vai arī pilis… tāpēc, ja man būtu jāiesaka tad tāda tipa objektus es ieteiktu… :sweat_smile:

Latvijā… es ieteiktu aizbraukt uz Gaujienu [vasarā tur ir pretty cool taisīt laivu braucienus vai arī apmeklēt Vītolsvētkus]
Ārpus Latvijas… hard to say (ir daudz vietas :'D )

1 Like

:smiley:

Oh… man labāk patīk arhitektūru un interjerus lūkot… no aristokratijas gala :smiley: (un vsp 15. - 20. gs.)

Hm, es laikam nekad neesmu bijusi Gaujienā, jo, man šķiet, es arī nezinu, kur tas ir O.o Vsp vienreiz iemaldījos Cēsīs (es ceru, ka nejaucu ar Cesvaini XDD) - tur kur gulbji (arī melnie?) vasarā - pārsteidza sakoptība un viduslaiku simpātiskais piesitiens, y.
Taisnība, pasaulē ir daudz skaistu vietu, k.gan Dublinu (nākas cauri braukāt dažkārt) es īsti negribētu pieskaitīt :smiley:

zupa

Tak @m1raz paēd vienreiz :smiley:

2 Likes

al hai

Sveicieni! :blush:
Tavi zīmējumi ir ļoti piemīlīgi :3, un arī redzēju tavu uzstāšanos wintercon, man ļoti patika! :blush:

2 Likes

Sveika :raising_hand:

Es saku tev sveika :sweat_smile:

1 Like

eh… tie ir tādi skricelējumi xD
Paldies. Gribētos priekšnesumu arī taisīt uz uniconu, bet nezinu vai sanāks šoreiz…~

Labas vakaras!

Hello Glad to see you here…jap atceros tavu cosplayu wintercona …Nofotografeties kopa ar tevi ari paspeju ;3 prieksnesums bija wonderful …hope to see you on stage in future too :slight_smile:

1 Like