Hearthstone Cienītāji

diezgan ātri lejuplādējas, wow, esmu patīkami pārsteigts.

1 Like

MafiiC#2103 add me battle.net

man ir labākais niks pasaulē - pidars .
xDD

1 Like

600 MB go,go faster.

Invite DjAngel#2716

Kad būšu majas uzaicināšu, bieži spēlē?

Ata akaunts. :smiley:

Bizģets… tas murgs :smiley: Pay to win can ruin your sanity…

2 Likes

Jap Ata

reizi dienaa

Lols jau arī. Gribi ātrāk dabūt personāžus. Dubulto Exp vai kādu skinu. P2W

Lolā tev nav jāmaksā lai tu kļūtu stiprāks. Heartstone tu maksā lai kļūtu stiprāks…tas nav godīgi :stuck_out_tongue:

1 Like

Tās ir totālas muļķības, visas kārtis var iegūt vnk spēlējot un ar laiku. Tpt ar savu skillu nekur sākumā rankā tālu netiks. Arēnā visas kārtis pieejamas un var kapāties nosacīti vienlīdzīgi.

Viena Legendary kārts, kā piemēram ‘‘Dr.Boom’’ var vinnēt spēli :3
Ja tu esi pircis paciņas, bet opponents nē, tu visticamāk vinnēsi. (Protams visu var ietekmēt deks, bet runa iet par vienlīdzīgiem spēlētājiem)

1 Like

Ranku kapā, kad vari izveidot normālus dekus, nevis līdzko tev paverās iespēja. CTG pašas par sevi ir slidenas tādā ziņā. But, lai nosauktu par P2W…tas ir pa daudz.

Es nesaku, ka P2W, bet paskaties uz kārtīm no Blackrock un Naxxaramas. Viņas ir sasodīti spēcīgas. Gandrīz katrs deks izmanto kādu no tām kārtīm

Tas vairāk domāts Agnesei nevis tev. Par to es arī runāju a slippery slope.

1 Like

Huanito#2108
Hearthstone reģistrējies jau gadu, bet aktīvi spēlēju pusgadu. Augstākais ranks, kuru esmu sasniedzis bija 14, kuru sasniedzu vienā dienā uzstaisot, manuprāt, random ne pārāk labu paladin deck un dabūju 10 uzvaras pēc kārtas. :joy:
Un, manuprāt, Hearthstone nav P2W, jo ja neskaita jauno hero skinus, visu var nopirkt par monētām, kruas tu pelni pildot questus, tiekot tālu arēnā vai vienkārši uzvarot. Jebkurā gadījumā, viss nāk ar pieredzi un pat ja tu būsi daudz ko sapircis. 0 skill = 0 wins

1 Like



10 Likes

8 Likes