Hangouts uz dīvāna 28/03/2016

Ok! Un pec hangouta un spelu spelesanas varesim doties pastaigaties. Ja bus labs laiks. Vai vel kko spontani izdomasim

Man rit atkrit. Es tik uz kadiem 19:20 bušu rīgā. :cry:

Aah…zzeel gan. Varbut kads ari vakara bus unicon cafe :slight_smile: Tu tik padod zinu cikos busi

ok

Hangouta jautajumus sarakstisu uz lapinam. Katram pa apli bus jaizvelk jaut un parejiem jakomente atbildes :slight_smile:

1 Like

@zanmon - ari naksi uz hangoutu? Neatceros vai esi Rigaa :slight_smile:

Nē, netieku :frowning: jāšuj X_X

1 Like

Tad pagaidam izskatas ka bus
@Archy
@DarKray
@Menestrels
@Especti
@Kadiljaks (tiec? varam pec tam kopa uz filmu iet)
@Julia

Kads vel apsver iespeju nakt tarksket?

Skaņa ir pati būtiskākā. Draņķīgu skaņu klausītājs uzreiz pamanīs un pieminēs. Video piedos stipri vairāk. To galvenais galīgi nesalaist grīstē.

Varu uzreiz teikt, neiešu. Tā filma jau redzēta.

Es arii neieshu. Truukst liidzeklju.

Njaa…varbut ja kadam ir norm vai labi ierakstisanas lidzekli - panemiet tos lidzi. Manam LG audio kvalitate nav diez cik laba

Tas ko daram pec hangouta ir apspriezams jautajums (ritdien varesim balsot :D). Es labprat ietu, jo par filmu ir labas atsauksmes. Redzesim ko teiks vairakums.

Varu paņemt līdzi savu mikrofonu un planšeti. Izkārtojums sevi diezgan labi pierādījis. Vienīgi mikrofons ir visai jūtīgs un labi ķer arī fona skaņas. Toties, ja fonā neviens nebļauj un mēs kompakti sasēžamies pie viena galdiņa, kvalitāte varētu būt pat laba.

Ar video kvalitāti arī ir kā ir. Šie mobīlie un neprofesionālie aparāti nav paredzēti ilgstošai filmēšanai. Neprecizitātes dēļ rodas laika nobīdes. Filmējot ar telefonu ieteicams sadalīt video ierakstu mazākās daļās. Piemēram, ierakstīt atbildes uz katru jautājumu atsevišķā failā.

Varu pievienoties ja vēl ir iespēja :slight_smile:

Protams ir! Priecasos Tevi redzet hangouta =]
Daniel - aha panem, paldies!

Vel ir ‘vietas’ hangouta - ipasi meitenem!

Nu video atrisināsim - paņemšu foto ar statīvu un gatavs, tad audieo paliktu aiz menestreļa. Jo man audio ir tā - var paņemt savu “blue sniegabumbu”, bet kā to pieslēgt - hvz.

P.S. Cikos tad ir doma pulcēties.

P.S.S. Uz filmu neiešu, kāpēc - nav eng.

Šķiet @teachmesenpai minēja, ka Forum Cinemas esot eng.

Ok, tad jacer ka sanaks salikt video un mic :smiley: tiekamies 14.20 (labi butu tikties jau 14.00 lai saktu cinu ar tehnikas izstadisanu)

Tut vairs nav, ja ir tad sazin kādās dienās.

Vienīgais par to filmešānu - Unicon Cafe neiebildīs pret tādu lietu??? Newvēlos iesaistīties nekādos kašķos ar šamejiem.

Te nebūs problēmas, ir jau pieredze šajā jautājumā.