Hangouta jautājumi un pieteikšanās 13/12/2015

Apraksts: you are somewhat or all of a jock. all the girls want to be around you, and the guys are jealous of you. just keep your ego and grades in check, and your all set to go!

:smiley: labs
Droši vien atbilst patiesībai :smiley:

Nu nezinu, nezinu :smiley:

Haha, es ar dabūju Cool. Nekad pats sevi tā neraksturotu, bet oki. :smiley:

kā tad sevi raksturotu? :slight_smile:

XD
okey

Smart
You love school, and strive to do well in it. some people think you’re a nerd (or whatever), but you are a really nice guy. keep it up!

nekad nedomaju ka dabusu so XD

uuuuuu :smiley:
bet piekrītu. Esi Tu smart type :slight_smile:

Mix of everything. Esmu daudzpusīgs. ^^

hmm par to vel varetu pastrideties …neteiksu ka skola man gaja viegli :slight_smile: un nepatik man ta skola it nemaz ko tur padarit

skola jau nav vienīgais smart rādītājs

izvairīga atbilde :slight_smile: varbūt vēl sevi tik labi nepazīsti? :stuck_out_tongue:

  1. Slinkums bija iedziļināites jeb rakstīt vairāk.
  2. Sevi iepazīst visu mūžu, tāpat kā ar māčišanos. Mazāk vai vairāk.
  3. Viss izteiktākā raksturīpašība būtu tā, ka neesmu pārāk runātīgs dzīvē. Vairāk patīk rakstīt.

Hmmm :slight_smile: izskatās, ka esi mums viedais tips ^^

DEREDERE! ^^ Es tak esmu miliiga :smiley:

Vēlreiz lūdzu tos, kas rītdien piedalīsies hangoutā savu ‘dere’ neatklāt!
par to mēs rītdien runāsim!

Nu cik esmu vieds par to noteikti var pastrīdēties. :smiley: Saku esmu jack of all trades. Patīk/māku darīt visu ko tikai nekur tā arī īsti nespecializējos. Tas pats arī raksturā. :slight_smile: Neesmu ekstrēms izpletņu lēcējs, bet labprāt paķertu teltis, labu kompāniju un noietu vasarā gar visu Latvijas krastu. :smile:

hmm… laba ideja. Varētu ko tādu noorganizēt

1 Like

Nice! Līdz pat šim brīdim neesmu atradis cilvēkus, kas būtu gatavi to darīt. Nu vismaz apkārtējo draugu/paziņu lokā.

anime fanu telšu pārtijs :smiley: noteikti būt fun!

1 Like

Vienozīmīgi par! Man ir gan telts, gan guļamaisi :smiley: Bet līdz vasarai vēl tālu. :smile: