Hanami Riga 2024 - svētdien, 21.04.!

Uzmanību, uzmanību! Pavasaris ir klāt, saulīte spīd, sakuras zied! Pienācis laiks vienai no mūsu kopienas vecākajām tradīcijām - doties vērot ķiršu koku ziedēšanu! Hanami Riga 2024!

Mūsu aģents @H_Hercogs jau ir notvēris kadrus ar ziedošiem kokiem:

Kur?
Uzvaras parkā
Pirmajā zonā, ja kaut kas noies greizi, tad mēģinās otrajā.

Kad?
Svētdien. 21.04.

Cikos?
14:00

Gala datumu nolemsim tuvāk nedēļas nogalei.

Kad tu labāk tiec?
  • Sestdien 20.04.
  • Svētdien 21.04.
0 voters
1 Like

Es esmu izteikti priekā par 20 datumu, pat prātoju ierasties ja būs gribētāji ievērojami agrāk, vakarpusē jādodas uz salidojumu

1 Like

20tajā noteikti netiktu, jo jābūt darbā.

Es sestdien līdz 17:00 strādāju :face_with_peeking_eye:

Same es ar netiktu darba dēļ jo vispār darbs līdz 21 :smiling_face_with_tear:

20tajā tieku…bet nevaru garentēt ka nebūs lauku darbu nedēļas nogale

Izveidoju balsošanu pirmajā ierakstā, lai mēs labāk varētu pārskatīt situāciju ar to kurš kad tiek.

@Kristianux @H_Hercogs @xHorrorGirlx @FlowerChild @salkineksa

Svētdien ar draugu pie viņa tēta braucam :face_with_peeking_eye:

paņemat tēti padusē un laižat uz Hanami svētdien

2 Likes

Šīs brīvdienas man visas aizsistas. Sestdien darbs un svētdien ar draugu grupu ejam uz muzeju

Nu viņam no saulkrastiem nav tik viegli visu :sweat_smile:

1 Like

Eu nu. Latvija tiešām ir maza.

Ir maza, bet nu nav viegli, ja ir liels suns un ir kārtība kā visu dara :sweat_smile: un visticamāk saplānota diena )

  1. aprīlī agenskalna tirgā btw ir zivju un jūras velšu diena. ja ir interese, var aiziet palūrēt, kas tur notiek
    https://www.agenskalnatirgus.lv/event-details/zivju-un-juras-velsu-diena

Kā opciju pēc Hanami varu piedāvāt Ramen Riga. Šiem aizmugurē ir diezgan liela un plaša telpa. Tur var ne pajokam bariņš ielīst. Rezervācija maksā neko. NEzinu kā tur apmeklētību svētdienā, cik piebāzts vai tml.

1 Like

Ramen Riga telpas nomainīja, vai arī es visu šo laiku biju palaidis garām šo telpu? :D

@xHorrorGirlx @5umm3r @Kristianux @haachikooo @akitsu @H_Hercogs @Maass @Kadiljaks

Būtisks jautājums visiem, vai mēs vēlamies doties uz turieni, ja būs zem desmit grādiem?

  • Jā, bet neilgi
0 voters

Ja laiks nebūs labvēlīgs piknikam, varam laust tradīcijas, pastaigāt starp kokiem un doties uz @Kadiljaks piedāvāto Ramen Riga.

2 Likes

Viņa ir aizmugurē. Paslēpta no visu acīm .