Hanami Riga 2018 (29. aprīlī)

Redzēs cik spējīgs būšu. Iepriekšējā dienā maniem krustdēlam ir dzimšanas diena. :smiley:

Diena var mainīties tikai sliktu laikapstākļu dēļ.

Jā, tā visvienkāršāk to nosaukt. Protams var izcelties - sakuru vērošana, mītiņš uz zāles.

Šī ir unikāla “vienreiz gadā” iespēja. Varbūt sakuras līdz nākošajam gadam nemaz nenodzīvos!

1 Like

ee? kāpēc tev tā liekas? o.o

Tas nav jebkādā veidā ar faktiem argumentēts pieņēmums. :D Ja šis tiešām būs pēdējais Hanami, uz to vajadzētu noteikti atnākt.

1 Like

Protams, ka iekrīt nedēļā, kad esmu līdz kaklam ar darbiem. Bet nu kokam nepavēlēsi :sweat_smile:

2 Likes

Es pats sestdien ejot uz parku gaidīju, ka tur vēl nekādas ziedēšanas nebūs.

3 Likes

Ka tad isti ir… Tad pasakums notiek taja 29 aprili jeb meklesiet citu datumu(skatos ka nav ipasi labi laikapstakli ari) vnk laicigi jazina, lai varu ierasties :D

Jā, notiek! Par labiem laikapstākļiem uzskatāmi laikapstākļi bez lietus.

Svētdienas laika prognoze pagaidām nav mainījusies vai pat mazliet uzlabojusies. Pārējo dienu prognozes ir atklāti sliktas. Pat ja vēlētos to darīt, nav kur sprukt.

1 Like

Hej hej, vai kādam nācējam ir volejbola bumba, ko es varētu aizņemties mītiņa uz zāles laikā? :D

Apsolos par to parūpēties un ar to nedoties tālāk par parka teritoriju [iespējams]

Es pēc darba varētu piekāpt, bet šaubos vai 19.00 kāds vēl tur būs?

Kas zin, kas zin.

pēc 19 pie manis vienmēr vari pieskriet :smirk:

1 Like

hey.gribeju jautat vai vel kads taisas uz Rigu braukt ar autobusu un pec tam atpakal …Isti neesmu bijusi tai apkartnei …butu ideali ja kads par gidu varetu pieteikties X’D

Izskatās, ka plāni mainījušies un nesanāks koku vērošanai pievienoties

ja vien kāds nevēlas arī pirmdien braukt skatīties :D

Es arī diemžēl netikšu. Esmu atvērta piedāvājumam aiziet ar kādu citu dienu. :sweat_smile:

1 Like

Ok… es arī, laikam ieradīšos. Tik nezinu ko ņemt līdzi.

Es izskatās arī varēšu pievienoties. Nav man šodien aizņemta visa diena. Ceru kāds atceras kā izskatos. :smile:

1 Like

Hey esmu jau vietas… Isti gan nezinu kur animeforums.lv parkojas bet pagaidām pastaigasu un uznemsu dazus foto :)

Būšu ap 14:30 visticamāk

Braucu, pēc kādām 15 min. būšu.

1 Like