Guess anime by other user description!

Take your words back, how could u tell something like it in front of me… Nesaprotu, ka var haitot kko tik unique, bet well written ar labu mūziku, kas tieši iederas šova + rep was amazing, ar characteriem , kā Ryou, kas bija tik labi uztaisīts antagonist, viņa pārējā no good guy uz bad guy, un viņa interesantais characters kopumā, un tas alternative ending, kas padara šo darbu more spicy. Un Miki, kas uztur savu good girl toni visā šova garumā, un tādas tieši faniem patīk. Devilman a.k.a. Akira ar savu cool guy, great run characteru, bet tajā pašā laikā ļoti izpalīdzīgu utt.,kas izveido patīkamas emocijas pret viņu.
Bet jā pareizi, tikai Devilman Crybaby(Get it right next time)

2 Likes

Es negribēju tevi aizvainot, tik paķircināt😂, man nepatika šovā “best girl” nāve, kā arī neesmu major timeskip fans, tāpēc nobeigums likās meh(forši, ka viņš papisa) , bet meh, tādas pašas sajūtas kā ar “Megalo box” episko final fightu…ahm, devilman liktu kkur 6.5-7 ,nebija jau tik slikti, vienkārši man…что-то не зашло .

1 Like

Fish people start going to school on land…kappa

Tsuritama?

Nop

Nagi no Asu kara / A Lull in the Sea

1 Like

Yeet

1 Like

Best girl bija Miko nevis Miki

that’s some good stuff.


Next - Blue flames.

Jajajjanaj, noteikti👌

Ao no exorcist

jap.
next pls.

Bija jau arī, tā viņas bad ass version xD

1 Like

Blue flames , bet ne ao no exorcist

Avatar Last airbender, character Azula(Blue flames un Anime, domāju, ka ir pareizi)

Tas ir sarkasms? Vienkārši … nē

Lai arī cik es gribētu lai avatar būtu animē it is still , bleh , slikti sametās,cartoon

Ja godīgi man nav ne jausmas, to tak var laikam uzskatīt par animešku? Vismaz teorētiski

1 Like

Code Breaker

Yup

Mama mia! 5 stulbas māsas, ko jāapmāca vienam gudram puisim.