Greetings no Brekis2

Jā ar @DarKray jau sapazinos :smiley:
Neesmu daudz anime redzējis bet
1.Absolute Duo
2.High school DxD (uz beigām viņi pārspīlēja ar ecchi un perversulību :smiley: )
3. Shinmao no testament bija ar labu stāstu bet pārtraucu skatīties, jo tas bija gandrīz hentai :smiley:
Vairāk es laikam spiritual neesmu redzējis, neesmu vēl pielicis roku. Šie paši nav īsti spiritual :smiley:

Lapni aicināts arī ne LoL foruma daļā! :smiley:
Prieks dzirdēt, ka mūsu komūna no malas izskatās pievilcīgi.

[quote=“Brekis2, post:1, topic:884”]
Pārzinu spirituālo pasauli un ar to savienoju ikdienas dzīvi :smile:
[/quote]Ezotēriķis?

2 Likes

Es neteiktu, ka gluži ezotēriķis, jo Ezotērika joprojām atbalsta, ka ir, kas augstāks par parastu dvēseli, bet es uzskatu, ka visi var ļoti augsti attīstīties :smile:
Es nenododu sevi nevienai ticībai, es ticu tam, ko piedzīvoju :smile:

1 Like

Tagad tu izklausies pēc filozofa ar indivīda attīstības tieksmēm. Ezotērijai ir daudz paveidu un variāciju.

1 Like

Daudz, bet neesmu iedziļinājies, bet ja jau tā, tad mani var uzskatīt par Ezotēriķi. Ne būt nē, man nepatīk filozofēt :smile:

1 Like

Dxd vini vienk neparspileja :slight_smile: bija tieshi tik cik vajag ar ecchi tiek parspilets anime Shinmai Maou no Testament
ta ka nevajagf man te :smiley:

ņemot vērā kas Tev līdz šim ir paticis man būs grūti Tev kko ieteikt :smiley:
Vari iečekot Shinreigari: Ghost Hound. Tas fokusējas un paranormal/supernatural, bet tur nebūs harems. Ir aizdomas, ka Tev varētu nepatikt, bet ko var zināt :slight_smile:
Kkas tuvāks Tavam stilam būtu Yamada-kun to 7-nin no Majo. Varbūt jau esi to redzējis?