Greetings no Brekis2

Sveiki. Izdomāju ustaisīt sasveicināšanos :smile:
Forumā esmu nesen. Nebiju arī gluži aktīvs, tikai lola saspēlēs :smiley:
Es sāku anime skatīties ap pus gadu atpakaļ un neesmu īpaši pieredzējis.
Man ļoti iepatikās šis Forums, jau pirmajās dienās. Tas ir tik jauki, ka sveši cilvēki ir tik ļoti tuvi.
Šeit visi ir draudzīgi un tas ļoti priecē :smile:
Es neesmu ļoti klusa persona, bet man patīk miers un sava telpa. Patīk humors un komunikacēt.
Es esmu draudzīgs, bet man daudzi cilvēki nepatīk noteiktu iemeslu dēļ. Ļoti patīk sarunāties.
Pārzinu spirituālo pasauli un ar to savienoju ikdienas dzīvi :smile:
Ceru, ka iefiltrēšos šajā nelielajā ģimenītē :smile:

3 Likes

Hery again :'D

Sveicieni!
Ja jau pārsvarā esi aktīvs tik lola sadaļā, tad laikam maz runāsim :smiley:
Šeit tik tiešām daudzi ļoti ātri iejūtas un runā brīvi, visi arī saprot jokus vismaz, tas ir galvenais :smiley: Savādāk es no šejienes gan jau būtu padzīts…

hey hey sveiks :slight_smile:

Sveiks! Un spamo droši anime saistītajās tēmās ne tikai LoL :smiley:

Sup! =]

Sveikiņi!
Vari saukt par lapsiņu vai Kitsie-chan :smile:
Ja gribas paspamot vai papļāpāt varu palīdzēt :wink:

Yo m8 ^^ Have a nice time hier!!

Sveicināts. Ceru ka labi pavadīsi savu laiku šajā forumā. :slight_smile:

Sveiks, esi aktīvs un daudz spamo.Tā kā vairs nespēlēju LoL tad diezvai daudz runāsim. :smiley:

Hello! ^^

Hey !
esi Sveicināts forumā :3:

Ya hallow :slight_smile:

Welcome aboard! :smile:

Sveiks

Sveiks, sveiks! :ghost:

Sveicināts forumā :raising_hand:

Welcome =] Tiesa, mēs te esam super-draudzīgi, tā kā noteikti iefiltrēsies! Hmm…būtu interesanti parunāt ar Tevi par spirituālo. Ja Tev tas ir tuvs - kādas anime Tev patīk? Nosauksi savu top 5 labākās spiritual anime?

Hey :smile:
Es esmu vairāk Harem/Comedy/Paranormal fans
Neesmu daudz redzējisspiritual anime, bet man patika Absolute Duo galvenā ideja. Pārējie anime ir bijuši tikai Paranormal nevis spiritual (dēmoni un stuff). Ja ir ieteikumi, noteikti noskatīšos!

1 Like

aak tad harems :smiley: būsi labs draugs @DarKray :smiley:
paranormal tops arī der! Ar spiritual anime domāju tās, kurās Tavuprāt ir kkas no spirituālā (Tavā izpratnē)
par ieteikumiem… jāpadomā. Būtu labi zināt Tavu paranormal topu, lai uztvertu kas Tev patīk

1 Like