Gosick

Victorique de Blois ir tik ļoti skaista ka, kad Kazuya Kujou satika viņu pirmo reizi padomāja, ka viņā ir lelle. Victorique varbūt izskatās kā gotiska lolitas skaistule, bet viņa ir daudz rupjāka nekā izskatās. Viņā pīpē pīpi, nenāk uz stundām, un risina noziegumus, neviena no šīm nodarbēm ir pielāgotas rotaļas jaunai dāmai 1924.gadā, Eiropā. Kazuya ir Japāņu students prestižajā Svētas Marguerite Akadēmijā, kura atrodas iedomu valstī, kurā runā franciski- Sauville. Bēgot no klasesbiedriem, kuri viņu sauc par ‘‘Black Reaper’’, Kazuya atrod mierinājumu iekš Victorique, kurai ir vienalga kas viņš ir, kamēr viņš, viņu izklaidē.
Victorique pavada savas dienas Akadēmijas iespaidīgajā bibliotēkā, kur viņa pavada savu laiku, lasot grāmatas uz risinot mistērijas kuras priekš policijas ir neizprotamas. Ar Kazuya pie viņās sāniem, viņi neizskatās pēc pāra, viņi dodas risināt mistērijas no ikdienišķām līdz pārdabiskām. Iekš Gosick atradīsiet visu no slepkavības, dēmoniskiem suņiem un spoku kuģiem tas viss godīgā spēlē, tik ilgi kamēr tur ir mistērijas ko risināt.

Man ļoti personīgi patika romantika, stils un detektīvs bija patīkami redzēt kaut ko neparastu. Tiešām iesaku noskatīties, ja patīk mazliet romantikas, un interesants detektīvs. :slight_smile:

Personīgais vērtējums: 10/10 i cry every time!

2 Likes

Jām, man romantika laikam tik tiešām animē nepatīk :smiley: Jo šeit pasniegtais arī nešķita baudāms. Galvenā varone jeb detektīve bīja nedaudz par kaitinošu priekš manis un neviena mistērija neieinteresēja :smiley:

2 Likes

Anime ir ļoti labs, bet ne gluži priekš manis. :sweat_smile:
Manuprāt, noteikti skatītājam patiktu, ja ir drama/historical/mystery/romance žanru cienītājs.
Man patika anime stāsts. Mistērijas priekš manis bija interesantas… notikumi bija diezgan oriģināli. Tēli un to raksturi bija jauki, taču viņu savstarpējās tēlu attiecības stāstā dažos brīžos mani nokaitināja. Tam nav specifiska iemesla… man vienkārši nelikās, ka romance šajā stāstā iederējās & neesmu īsti šī žanra fane…
Savā myanimelistā novērtēju 7/10

2 Likes

Tai laikā , kad iznāca , Šī man bija mīļākā , tās sezonas anime .
Patīkami personaži , man personīgi neviens nekrita uz nerviem .

Īsti nav kur piesieties … kad noskatijos finālu …iekšā bija tāda" im completed" sajūta :slight_smile:
Es dotu 9/10

1 Like

Cik atceros skatījos vēl DB relīzes un tad bija tīri patīkama grafika…par sižetu ko maz atceros esmu novēr’tejis uz 7…tad jau nekas spīdošs :frowning: