Gloria Victis

Tikko startējaja interesanta MMORPG. :3:

Kaut kas uz Mount and Blade MMO pusi?

izskatás ka ja.

Neoptimizēts mazbudžetnieks ar vājām un seklām spēles pamatmehānikām.

:frowning: Manas cerības un sapņi tikko tika sagrauti.

youtube let’s play paskatijies vai paspēlēji? :D To pašu man teica par manējo Shogun 2… :D

Steam reviews jau daudz pasaka, labām spēlēm reti ir mixed reviews. Tālāk zinātāji iekš https://www.reddit.com/r/mmorpg pastāsta par spēles stadiju katru reizi kā uzpeld links par šo spēli. Potenciāls tur ir, bet jautājums ir vai viņi jebkad tiks tālāk par clunky early access alpha versiju, kurā viņi kuļās jau gadiem. Tā kā tur nav neviena zināma izstrādātāja (laikam šie poļi bij), tad apšaubu projekta dzīvotspēju. Nemaz nerunājot par to, ka lielākā daļa early access spēļu netiek pabeigtas.

Un divus vai trīs gadus atpakaļ es šiem iedevu $10, lai dabūtu pieeju spēlei, beigās ne pie spēles tiku, ne arī savus $10 dabūju atpakaļ, jo Paypal vietā izmantoja kaut kādu citu draņķi. Man ar viņiem mūžīgais naids. :smiley:

tātad spēlējis neesi un secini tikai no visiem citiem iespējamiem avotu kopsavilkumiem… :smiley:

Tieši tā, ja izskatās pēc sūda un smird pēc sūda, tad pagaršot nevajag, lai saprastu, ka tas ir sūds. :smiley:

nu nu. :smiley: Tu neesi garšojis @anon81076694 zupiņu! :smiley: Izskatās ne īpaši, bet iekšā gan ņammiņa! :stuck_out_tongue:

@anon81076694 zupu tiešām neesmu redzējis, bet Gloria Victis izstrādē ir jau 4-5 gadus un viņi nav tikuši tālāk par knapi spēlējamu alpha versiju. Cik gadus viņiem vajadzēs, lai tiktu līdz 1.0?

Pfff… Pēdējo Diablo arī ilgi taisija :D

Ha! Bet to taisīja Blizzard un uz launch tāpat bija crap ar savu real money auction house, tikai pēc vairāku mēnešu, ja ne gadu pačošanas Diablo 3 palika labs. Gloria Victis poļi nav Blizzard. :smiley: