Games Done Quick

GDQ ir events, kas parādās 2x gadā uz nedēļu. Tas ir gada sākums Janvāris un Kkad Vasarā ja nemaldos. Tas ir charity streams Twitch, kad iet nedēļu, un tā laikā daudz un dažādas spēles tiek speedrunotas. Vasarā charity- Doctors Without Borders(Ārsti, kas braukā un palīdz cilvēkiem dažādas valstīs, kur ārstniecība ir uz zema līmeņa), Ziemā- Prevent Cancer. Iemetu te, jo fun too watch, ka arī kāds mby grib donate a.k.a. help.

Vai tu esi kkad donation veicis vai bijis subs?
Vai esi mēģinājis pats kko speedrunot?

1 Like

Donors nekad (ja neskaitot mūsu mīļoto forumu) un subs arī un ja iet runa par speedraniem tad, man viņi napatikti, nē es neko neteiktu ja man par to maksātu lielu summu nevis kapeikas, bet kopumā tikuntā nē, jo es spēlēju, lai baudītu vissvairāk tas attiecās uz rpg/ action rpg spēlēm, kur es cenšos izložņāt visus stūrus, lai atrastu visvisādus noslēpumus un tml, censties iedziļināties side kvestos un story lainā, ja iet runa piem par Dark souliem esmu mēģinājis veikt speed ranu no galvas zinu, kur katrs story line boss atrodās+ viņu prijomi, kur un kad izvairīties, bet ja nofeiloju tad vnk FUCK THIS GAME!

1 Like

Some speedruns are enjoyable like Half-life speedrun,esmu mēģinājis un mācījies kkad xD
Es tajā pats tikai reizi dono biju iemetis, subs nebiju. Te metu, ja kādam interesē baigi speedruni vai vnk want to help for a good cause.
Btw pēc 1h būs Dark Souls 3 speedrun.

es katru gadu skatos GDQ :D pati ļoti nesekoju līdzi, bet kolīdz sākas šis pasākums, kaut kur twiterī vai redditā redzu ziņas un diskusijas. nekad gan neesmu ziedojusi. šodien agrāk pieslēdzos uz pusstundu, bet viņi gāja vienu no final fantasy spēlēm un mani tas īpaši neinteresēja.

man patīk skatīties speedruns, jo tie ir gandrīz jauns zinātnes-mākslas paveids. precīzāk, any% glitch runs.
piemēram šis cilvēks, kas izgāja Super Mario 64 tikai ar puspogas spiedienu :D

ir tiešām interesanti redzēt, kā spēle darbojas un, tātad, kā tās darbību var apiet. skaitīt frames, skriet istabas stūrī atpakaļgaitā ar krēslu rokās, lai varētu izklipoties no kartes, utt. :D
https://twitter.com/gaytoraiden/status/1082532792242601984
un vēl man patīk speedrun joki. stāvi tualetes stūrī un t-pozē, lai izkristu no kartes un izbēgtu no mirstīgās pasaules problēmām

1 Like

9+h Ff9 run. Boring one, I liked I wanna kill Kamilia 2,kas nesen bija xd

1 Like

Atgriezās GDQ.

Es jau kinda esmu hyped par Devil may cry speedrun kas būs pēc pāris speedruniem