Game night / laiks uzspelet! (10.03.18.)

Ahoj Martin :slight_smile: Tad jau nakamreiz!

Netiepies. Jūlija nekož, tikai dažreiz skrāpē.

1 Like

Aizmirsti. :grin:

Eh, tomēr nebūšu, vakar izspēlējos Brain Games pasākumā.

Ok, tad jau nakamreiz. Kur notika Brain Games pasakums (vieta kur jau bija speles vai organizetajiem bija janem lidzi)?

Šķiet viņi parasti spēles ved paši.

hmm…ok. Butu forsi uzzinat kur vel Riga kafejnicas ir speles. Neticu ka Unicon Cafe nav neviena konkurenta

Galdaspēles atradīsies lielākajā daļā, ja ne visos, spēļu bāros/kafejnīcas. Miglaini atceros, ka arī bija pa kādai parastai iestādei ar dažām galdaspēlēm.

GameStation Bar ir galda spēļu skapis, taču tur ir diezgan maz vietas.
Bet vakar es spēlēju šeit: https://www.facebook.com/events/2029697807060256/
Tur spēļu vakari tiek rīkoti aptuveni katru otro nedēļu (reizēm nobīdās par nedēļu šurp turp, bet ja seko Brain Games facebook lapai, tad tāpat uzzini, kad būs nākamais pasākums).
Tāpat viņi vēl rīko spēļu vakarus Nacionālajā bibliotēkā, katra mēneša pēdējā ceturtdienā no 16:00 līdz 20:00. Strādājošiem cilvēkiem tas laiks ir problemātisks, bet skolniekiem kā reiz.

Kā arī vēl ir šādi varianti:


https://www.facebook.com/events/157660108377869/

1 Like

Es nezinu, kāpēc es balsoju šajā tēmā. Es taču galda spēles nespēlēju.

Vakars bija jautrs, lai ar sākumā jutos “mazliet” nolietots. Paldies daudzajiem! Diemžēl atskaites nav, ja kādam ir metam iekšā…

Jap, vakars bija super. Pedejie izdzivotaji palika lidz ~11:30 :smiley:
Meitene no Francijas pabildeja un man ari ir kada bilde - dabusu visas iespejamas rokas un iepostosu te pat

Te mus visus redzet nevar. Vairak vares redzet bilde ko uznema Océane

3 Likes

Mums meetina diezgan daudzi nebija spelejusi galda speles :))

Aiaiai, kā tad tā? Galda spēles taču tik feina štelle.

Taks…luk apsolita kopbilde. Ta ka bijam padaudz - sabidijam divus galdus un kopa uzspelejam tikai vienu speli - Dixit. Tad sadalijamies divas grupas un turpinajam spelet

600_469165163

4 Likes

Jaunino uznemsanas meetins ^^

1 Like

This topic was automatically closed after 43 hours. New replies are no longer allowed.