Gājiens uz UniCon 2018

Sveicināts forumietis!

Unicon jau mazāk, kā pēc divām nedēļām - 04.08.2k18. Laiks doties uz UniCon 2018. Jau kuro reizi foruma biedri ir gatavi un nopērkot savlaicīgi biļetes dodās kopīgā gājienā izrādīt savu tumšo pusi Rīgas iedzīvotājiem. Šogād oficiāli pasākums sāksies pie brīvības pieminekļa (brīvības pieminekļa pusē pie tilta, Bastejkalna pusē) - 11:20. Pulcēties var sākt no 11:10.

Gājiens orientējoši ilgs 40 minūtes, tas nozīmē, ka paspēsim tieši laikā. Gājienā laikā Jūs varēsiet atrast cilvēkus, kuriem var pieķēdēties uz visu festivāla laiku, kā arī, ja gadijumā pazaudējāt sev pazīstamas sejas, vienmēr varēsiet sameklēt AnimeForums.lv karogu pūlī.

Noteikumi:

  • Brīdinam, ka piedaloties gājienā, Jūs varēs nobildēt. Piedaloties gājienā Jūs tam piekrītat.
  • Gājiena laikā aizliegts lietot alkoholiskās, narkotiskas vielas un smēķet tabakas izstrādājumus un lietot Vape (tvaika cigaretes).
  • Atgādinam, ka festivāla noteikumi arī aizliedz alkohola lietošānu.
  • Dalībnieks atbild par savu drošību pats. Nelaimes gadijumā, foruma @Komanda, gājiena organizātori un “Austrumāzijas popkultūras interešu biedrība” neuzņemās atbildību.
  • Gājiena laikā jāuzvedās atbilstoši ētikas normām (nepiesarņot vidi, nebļaustīties, netraucēt pārejos dalībniekus un garāmgājejus utt.,).
  • Gājiena sākums ir 11:20 - 11:30. Tikšanās un sekošana organizātoriem līdz šīm laikam ir Jūsu iniciatīva.
  • Gājiens officīali beidzās 12:00 - 12:10. Turpmākās tikšanās un atrašanas un sekošana organizātoriem ir Jūsu iniciatīva.

Informācija tiem, kas nedzīvo Rīgā.

10:50 - 11:00 pie Origo pulkstens Jūs sagaidīs cilvēks (visticamāk - Es vai @Menestrels ) un parādīs ceļu līdz pulcēšanas vietai.

Cita svarīga informācija

  • Cilvēki, kas uzstājās ar savu tērpu festivālā piedalīties nevarēs, sakarā ar tiesnešu skati.
  • Iespējams būs karsts, iespējams būs lietus. Gājiens notiks neatkarībā no laika apstākļiem. Lūgums iepriekš sagatavoties iespējamiem laika apstākļiem. Karstuma laikā ieteicams vilkt galvas apsegu, lietus laikā iesakām ģērbties siltāk un lietot lietussargu.
  • Ja Jūs kavējaties ~5 minūtes uz Origo vai pie Brīvības pieminekļa, lūgums ziņot organizātoriem Jūms ērtā veidā. (skatīt Kontaktus)

Organizātoru kontakti

@m1raz :

Lūgums atzīmēties par pasākuma nākšanu
@Facebook: AnimeForms.lv Gājiens uz UniCon 2018

6 Likes

Nācējiem, liels lūgums atzīmēties Facebookā.

Vai otrajā dienā arī būs kāds neliels gājiens uz turieni, lai tā kopīgi tiktu uz uc?

Nav plānots.

Man pat nav biļešu uz Uniconu, bet varu atnākt pavadīt jūs visus. :D

1 Like

Pie ieejas ar var iegādāt :smirk:

Tad jau redzēs. :D

@Kadiljaks būsi?

Tikko paskatījos uz tām biļešu cenām… :dizzy_face:
Tāds what the hello, laikam paņemšu tikai pirmajai dienai, neesmu pārliecināts, ka ir vērts abas dienas ņemt.

Jūs restorānos barojaties un Hotelī 24/7 dzīvojat, vai? :smiley: Man ar 300 E pietiek gan paēst, gan rēķiniem, un vēl palika ~100e mazam kosplejam, festam un mercham. :smiley: WTF. reāli nesaprotu cilvēkus, kas saka, ka UC biļetes ir dārgas.

4 Likes

Ok, varbūt tā biļete nav tik dārga, es vienkārši nezinu vai tas pasākums ir tā vērts, jo esmu bijis citos unicon un daži bija gatavā vilšanās.
(Man 300€ aiziet par dzīvokli un rēķiniem vien :smile: , tev laikam zelta dzīve)

1 Like

Protams, kas par stulbu jautājumu?

2 Likes

Like par bilesu cenam, jo alielam vinas av ik drastiskas, tacu man vien rekinos aiziet ap 400 eur :joy: neskaitot citus izdevumus…

1 Like

Nedaudz plānotas statistikas:

  • 4-5k visitors UniConā
  • ~30 nācēji uz gājienu.

Nice man. Es ar jums būšu garīgi, ja garīgā zona vēl atradīsies starp ausīm.

Izdrukāsim tavu pašīti un iedosim uzdevumu kādam viņu nest. Tad daļiņas tevis būs arī klāt :)

3 Likes

Man kaut kā neaizrauj doma pa šitādu karstumu 40 minūtes vilkties. Pievienošos jums ķīpsalā. :smiley:

Man arī ir tāda doma, vispār :D lai arī cik vilinoša nebūtu grupveida sautēšanās

Sola ~23-25 grādus. Nu tāds karstums.

1 Like