Funny pics/Meme fandom

6 Likes

7 Likes

@Onii_chan

he, interesanti, tas čalis kuru pieminēju beztēmā, tieši tajā forumā miniblogos katru reizi postoja savas PUBG uzvaras xd

1 Like

Nu bet visiem tak skaidrs ka Pubg > Fortnite

yeah, NO, man tās ir vienādas xd nu ar savām atšķirībām spēlēšanas stilā, bet tomēr vienādas. Tik pubg liekas overrated, pat ja fortnite tagad gūst savu popularitāti un ir visur, tomēr bija sajūta, ka pubg vēl vairāk tika bāzts sejās pirmstam, jo fortnite ir redzams visur, bet īpaši par to tik daudz nerunā, bet pubg bija visur un par to runāja visur. ;d
p.s. neesmu abas spēlējis un nemaz īpaši nekārojas ;d

Nu redz, ar to arī diskusija ir izbeigta!

Bet man nav SC…

Esi abas spēlējis?

jup, ar draugu iekapājām fortnite un nospriedām ka nekam neder. Pubg lai arī ir gļukains tik un tā ir labāks!

Fortnite vairāk balstās uz to cik ātri tur viss notiek un uz pašu būvēšanos, kas ir vitāli nepieciešama, lai tur izdzīvotu. Pubg ir vnk šaudīšanās spēle. Tas ir kā salīdzināt OW un CS:GO.

Ne visiem patīk pārāk liela darbība spēlēs

Un pēkšni sākas skaidrošanās, tak beidz strīdēties, Fortnite ir Pubg ripofs ar dažām izmaiņām kā tā būvēšana

Es tik vienreiz atbildēju xD

Fortnite tā pat kā Pubg nav vienīgā battle royale veida spēle. Tādu ir daudz un katrai ir kas savs :smile:

mhm esi kādreiz spēlējis PUBG pat kartes ir līdzīgas

Es neteiktu, ka pubg ir vienkārša šaudīšanās spēle ;d tajā jau arī jāzina taktikas, kādus ieročus labāk izmantot, kā nomaskēties, lai tevi nenošauj kāds no 2km attāluma ar snaiperi xd
noteikti ka mazāks stresiņš būtu ka tevi nošauj fortnite, kur viss notiek ātrāk, nekā pubg, kur tevi lodi pierē ielaiž pēc kādas stundas čakarēšanās ar izdzīvošanu ;d

Nuu, es to visu saku tik tā no skatīšanās, ne spēlēšanas ;d , fortnite is for fun, pubg is serious, bet tas nenozīmē ka viena otra ir labāka, kādam personīgi jā, bet ne vispārīgi.

vienkārša šaudīšanās spēle būtu klasiskie shooteri drīzāk, vai pat iespējams COD, savā ziņa ar pat BF,

@anon81076694 hahaha. to varēji nepieminēt, jo tikmēr PUBG ir h1z1 king of the kill ripofs un starp h1z1 un pubg bija tāda the culling , fps battle royale spēle xd un beigās tie visi ir dayz ripofi. tik nezinu no kā īsti dayz būtu ripofs ;d

nu tas ta jā, bet es pa to ka fortnite iznāca neilgi pēc pubg ar tik daudz līdzībām.

Un nonākam pie secinājuma, ka tās ir dažādas spēles dažādiem cilvēkiem :smile:

2 Likes

varbūt nepareizi saku, bet gribētos teikt, ka savu atšķirību dēļ tomēr tā ir pati par sevi, ar to celšanu, to ieroču līmeņu sistēmu un gan jau vēl kaut ko.
bet kas tieši ir paņemts no pubg? tas ka BR veida spēle, to var neminēt, jo daudzi sāka tās veidot.

heh, paskat kas notika, gears of war veidotājs izveidoja savu studiju, un kā daudzi citi izveidoja OW ripofu LawBreakers, beigās ātri vien visi pameta to spēli. Tagad izveidoja BR veida spēli Radical Heights, cik info kur manīju, ātri vien tagad neviens vairs to nespēlē xd

1 Like

Tieši tā kādreiz es šausmīgi daudz biju spēlējis Cod sākot no MW beidzot ar BO II un kad sāku strādāt tā nopietni tad pārnākot no darba noguris jau vairs negāja tā kā senāk visi tie saucamie spēlētāji fap lvl 9k tev šauj un šauj nost un beigās izlēmu pāriet uz BF4 jo, kad mani nošauj snaipers vienīgais, ko es varu izdarīt ir iekāpt tankā/helikopterā/lidmašīnā un viņu uzpridzināt.

image

9 Likes