Funny pics/Meme fandom

8 Likes

ak dievs …sis jau sak lidzinaties pec sektas …ooo tu spele nikki…pievienojies mums un tava dzive klus vieglaka LOL :D

2 Likes

Join us :D

2 Likes

starp citu, gildē ir viena brīva vieta, mēs šonedēļ tikām 10. vietā top aktīvāko ģilžu! ;DDDD

1 Like

6 Likes

jaaa lasiju ka jus kadu atbrivojat no sis pasaules dzives :D
To man liekas ari redzeju Dirita bija ielikusi screenshotu …man bijat tads nice …tads lepnums ka esmu dala no ta xD

1 Like

5 Likes

2 Likes

2 Likes

2 Likes

Man pie tumbiņām ir atsevišķi pievienoti basi, kam 24/7 spīd šī zilā gaismiņa un kad es guļot pagriežos uz labā sāna, tā lampiņa nomoka manas acis. Tā kā esmu diezgan slinka būtne, tad izdomāju pietiekami labu risinājumu, kas daļēji atrisināja problēmu

Saknibināju no plakātiem nedaudz lipekļa, ar tiem pielipināju papīrīti pie tās lampiņas un aizkrāsoju ciet ar marķieri

Tagad jūtos daudz labāk.

4 Likes

is it supposed to be funny because of your impressive skills? :shushing_face:

2 Likes

es ar tā esmu darījusi :D :D :D

Es ar šito nesaprotu, brālīts atkal īpašs jūtas!


@Onii_chan
Ko tu vienkārši neatskrūvē tumbu un neatvieno to gaismiņu, ja vari izgaismot istabu ar led lentām tad šito jau nu vari izdarīt!

1 Like

Nezinu, varbūt kāds jau šo ir redzējis :smile: bet piekrītu šī video komentāriem: “Top 10 anime plot twists” xD
P.s. Un jā, šis nav funny pics, bet nezināju, kur citur likt :woman_shrugging::joy:

1 Like

akd :joy::ok_hand:t2:

248461_b

11 Likes

How to deal with a yandere

5 Likes

9 Likes

image

4 Likes