Funny pics/Meme fandom

and thats why all my paswords are the same, except the last digit

2 Likes

Mana problēmaa ir tajā ka es atceros visas savas paroles bet neatceros parasti kurs bija kurai vietnei xD

1 Like

Google passwords ir dieva dāvana, bet es viņiem neuzticos. Tāpēc arī ir fiziski sarakstītasm

2 Likes

Eksistē paroļu menedžeri, kuros tu vari glabāt automātiski ģenerētas paroles visiem saviem kontiem un tev ir tikai jāatceras viena galvenā parole, lai piekļūtu paroļu menedžerim.

1 Like

bet tāpat čakars. Man jau muskuļu atmiņā mana parole ir, tik sen es viņu izmantoju. atliek tik pēdējo character atcerēties, vai tas bij Q vai 8 teiksim

un pirms te atskan komentāri par drošību, man ir gan lielie, gan mazie burti, gan spec simboli, gan cipari 20+1 garā virknē

2 Likes

Uh… tas pēc idejas tikai palielina iespēju, ka tā jau kaut kur ir noplūdusi. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jup, re kur ir:

1 Like

nu…darba un bankas lietām jau ir citas paroles un kodi

tas ka kāds tiek klāt…es nezinu manam spoki.lv vai dabasdatu profilam, kinda pofig

1 Like

1 Like

4 Likes

Welcome to Latvia, Iruma-kun!

1 Like

4 Likes

5 Likes

![image|690x291](upload://pbDv19uF

6tNZXoCWMy9ygUkjh1K.jpeg)

image

1 Like

1 Like

1000004062

3 Likes

the more you think about it, the scarier it becomes

Atgādina tos biobotus (orkas un citus jūras radījumus) ar hēliju kas lielajos dabas muzejos “peldēja” pa zāles griestiem

1 Like

tie biju tik forši…bet tas manuprāt bija tāds islaicīgs bums. Tāpat kā tie vēja darbinātie bambusa roboti kas pa pludmalēm staigāja

vairs nekas par to lāga nav dzirdēts

2 Likes

6 Likes

1000004066

2 Likes