Foruma Discord servera slēgšana

Diemžēl esmu spiests paziņot par lēmumu slēgt foruma Discord serveri. Par iemeslu tam kalpojis lielais sūdzību daudzums. Viena no izplatītākajām sūdzībām bija moderacijas trūkums serverī. Šo problēmu mēģinājām risināt piesaistot papildus cilvēkus, taču šis mēģinājums nebija veiksmīgs. Nespējot piedāvāt kvalitatīvu pieredzi čata serverī, nolēmām to slēgt.

Tomēr nebēdājiet vēl viss nav zaudēts. Sakarā ar šo bēdīgo notikumu, nolēmu atgriezt uz testa periodu foruma čatu visiem otrā līmeņa lietotājiem. Tas tiek aktīvi izstrādāt un pastāv laba iespēja, ka tas ir lietojamā stāvoklī. (iepriekš saskārāmies ar optimizācijas problēmām)

4 Likes

Jēēēē, RIP Anime & Geek Latvia

1 Like

Tas nav priecīgs notikums.

1 Like

Pag, vai tad nē. Atgriezīsies lietotāji forumā, sāks uzlaboties apmeklējums, utc

Tā baumo, taču statistikā tas nemaz nav tik ļoti acīmredzams. Kā tā lēkāja pirms čata, tā tā lēkā arī pēc čata. Lietotāju mēs nezaudējām, mēs zaudējām čatu forumā, kas nav pārsteidzoši. :smiley:

Tad jau labi, tik kapēc AF Discords vel ir vaļā, nevis aizvērts

Jauniem lietotājiem tam ir liegta pieeja, par pārējo parūpēšos drīzumā.

1 Like

wait… es tā arī nesaprotu, kāpēc DIscord servera slēgšana ir bēdīgs notikums?

Par priecīgu it kā arī nenosauksi.


@A-Ha, lūdzu atturēties no pašreklāmas. Šī tēma nav paredzēta Discord serveru reklāmai.

i thought the site was going down, surely the community would need someplace else to go unless they just want to be released into the void and besides i wasnt aware rules still apply postmortem announcements .

Forums pāriet uz savu iekšējo čatu kas ir pieejams sasniedzot noteiktu līmeni kas ir elementāri izdarāms. Un noteikumos ir teikt par savu mājaslapu reklamēšanu un ka tas ir aizliegts. Lūdzu iepazīties un sekot Anime Forums noteikumiem

Kā jau SitarUs saka, mēs pārejam uz citu risinājumu.

oh well might as well go kms

5 posts were split to a new topic: Offtopic discord