Esmu te jauniņais

Saka, ka ar viņu ir jauki pavadīt laiku… nez vai tā ir?

Grūti teikt :smiley: katram tas ir individuāli

Ja mēs tam meklējam verbālu apliecinājumu, šādas atsauces esmu dzirdējis vairākkārtīgi tikai no viņa paša. :smiley:

2 Likes

#RIP Menestrels + SitarUs 25.05.17

Oho, te nu gan interesanti gājis.

2 Likes

:joy::joy::joy:

1 Like

Oo prieks zināt, ka neesmu virnīgais 15 gadīgais cilvēks šajā forumā!! Esi sveicināts forumā Onii-chan +_+
Vai ti kautko no šīs anime sezonas skaties? :3

Nē, tulīt noskatīšos Noragami aragoto, bet skatīties tagad jaunos anime kautkā negribas, jo ir jāgaida līdz iznāks katra nākamā sērija, tāpēc es nogaidu līdz visas sērijas ir izlaistas un tad skatos. Protams, ka attack on titan 2 ir izņēmums, jo to vienkārši nevar neskatīties uzreiz. Un kad es skatos aot2 es skatos uz televizora ar max skaļumu tā, ka visa māja rīb :smile: Bet tomēr jā… Kautkā dīvaini te jūtos, jo visiem te ir 16+ gadu :expressionless:

It nebūt ne visiem, taču realitāte ir tāda, ka vidusskolnieki/studenti ir visaktīvākā rakstnieku grupa pie mums. Toties to var izmainīt. Celieties tīņi, iekarojiet teritoriju! Jums elementāri ir jāraksta, nebaidieties līst visās tēmās un piemest savus 2 centus. Pat kādi 2-3 cilvēki ir spējīgi pilnībā okupēt forumu.

Noragami mmmm good shit :kissing_smiling_eyes: :ok_hand: virna no pirmajam ko skatijos
Attack on titan jap pilnigi tevi saprotu. ta ilga gaidosana beidzot atmaksajusies un mes atkal varam redzed naked giants eating smol angry people XD
Un jam ari es tlt busu viens no tiem 16+ XD bet godigi sakot man vieglak runat ar mana vecuma cilvekiem :3
Starpcitu tu esi vairak animes skatitajs? Vai ari mangu lasi?

Vairāk anime, jo ir tik daudz labu anime, ko noskatīties, ka mangai nav laika, pie tam, ja es izlasītu mangu, tad nevarētu skatīties tās pašas sērijas anime, jo jau zinātu visus notikumus uz priekšu :confused: dažreiz jau palasu fairy tail vai kko citu :slight_smile:

Ir daudz animes ko skatities, protams! Es gan esmu lasijusi mangu no tas pasas animes serijam lai zinatu kas notiks talak , piemeram, Assassination Classroom pec pirmas sezonas biju stara un man bija jazina kas notiks talak tpc izlasiju mangu un ta joprojam ir viena no manam milakajam
Un es nupat nesen, tas bija aizvakar, izlasiju tokyo ghoul mangu un tur tiktiesam ir vnk tik daudz vairak neka anime +_+
Un Fairy Tail bija anime kas mank tiesam ievilka visa sija padarisana tpc ta man protams loti mila un arii manga vinai vnk superiga :3
Oi bisk aizrunajos :sweat: hehehe
Anyways cik ilgi tu jau esi visa saja padarisanaa?

Es nezinu… :expressionless: es kā ielīdu, tā viss… xD

Un cik ilgi tev?

@Onii_chan , @weird-username jūsu diskusija par vecumu liek justies kā vecam sakārnim…

1 Like

Ierunājās nu īstais :joy:

Nuu, man ir 14 ^^

Nja… tev vismaz nepateica 18 gadu vecumā ka tu esi par vecu lai ar tevi ietu uz RSD ziemassvētku balli… :joy:
Es sajutos kā pensijā tikai 12.klasē…
Labi ka vismaz man bija ļoti sakarīgs 17gadīgs paziņa ar kuru aiziet (tur ieeja bija tikai pa pāriem, jo bija paredzēta polonēze)

ko man teikt :D:D

2 Likes

Nu a cik tad tev ir gadu? :smiley: :smiley: :smiley:

Nu izskatās, ka jaunajiem ir jāpārņem šis forums! :smile:

1 Like