Ejam uz karuseļiem! 03.07.2016

Beidzot ir pienākušas karuseļu lielo atlaižu dienas =] https://www.facebook.com/Baltic.Rides.NO1/
:raised_hands: Kurš vēlas pievienoties karuseļu iemēģināšanā un rindā stāvēšanā?

Tikšanās laiks -
svētdien (sākot no) 14.30
Vieta -
Eksporta iela 2 (pie Vansu tilta)
Riga, Latvia


P.S. Iespējams arī pafilmēšu vlogam.

Straadaaju liidz 15:30

Pag , kā tās cenās strādās ? Viens karuseļa mēginājums ,viens eiro ?

Par to nav skaidrības, jā. @Mrspambox3 saka, ka cenas ir uz pusi lētākas.
@Especti - tad pievienojies mums pēc darba! =] mēs Tev jau būsim izstāvējuši rindu kādā no karuseļiem :smiley:

Es, iespējams, ieradīšos.
Vēl nesolu.

A kāds būtu plāns . Izmēģināt dažus karuseļus ? tad kaut kur pasēdēt ?

visticamāk. Also, šaubos, ka tikšu. :wink:
Pēc fakta: darbs beidzās 15:00, bet, visticamāk beigšu tikai ap 16:00 :smiley:

man nakts maiņa svētdien, tā kā varēšu izmēģināt karuseļus un doties. Tāpēc nekāda nopietnāka plāna nav. Ja vēlāk vēlaties iet kkur pasēdēt - droši!

16:00 man viena tikšanas @UniConCafe ieplānotas. Vēlāk skatīšos kur piebedroties. :wink:

Nu, man veel liidz naakamaas nedeeljas beigaam jaagaida liidz pirmajai algai. :slight_smile: Nemaz nerunaajot par to, ka uz un no darba paarvietojos ar riteni, kuru nebuutu kur likt. :stuck_out_tongue:

Labprat butu pievienojies bet mans ar testri brrauks rit uz brakiem… :smiley:

1 Like

Aha, es jau domāju, ka lielākā daļa dosies uz Unicon summer meetupu (Vecāķos).
Izskatās ka maksas karuseļu pasākumi mums nav modē :izakaya_lantern:
…es tomēr aiziešu - ļoti gribas iemēģināt dažus karuseļus par puscenu (~3 euro)

@Especti apsveicu ar jauno darbu un ar darba algu, kas tūliņ jau būs kabatā :tada:

1 Like

Forums vieniigaa saistiiba ar Unicon. :D

1 Like

I’m confused .
Tad cik cilvēku varētu būt ? 3 vai 4 .
Es ļoti gribētu atnākt , lai rastos pirmais iespaids . Lai tad beidzot varētu iziet otaku sabiedrībā .

Pirmā alga jānodzer. Also, tu man šņabja pudeli parādā. Ja to visu savelk kopā… :smiley:

Es tev njihuja neesmu paraadaa! :smiley:

Neatceros, kur tu to rakstīji, bet teicu, ka paliksi parādā šņabja pudeli par to, ka uzmeti par jāņiem. Tu atbildēji ‘‘manis pēc’’ vai kaut ko tikpat pliekanu. :smiley:

Pabiju odien karuseļos. Patika :smiley:

Izskatās ka gājēju nudien nav daudz. Es, Tu, @Mrspambox3 un varbūt @Archy. Varbūt vēl kāds atnāks bez pieteikšanās, bet tas visai reti notiek. Lai iepazītos ar vairāk domubiedriem būs vien jāpagaida kārtīgais hangouts vai meetups :slight_smile: vai arī jāiet uz UniCon cafe, kad kāds aicina pievienoties te pat forumā. Vai arī vari sākt ar mazumiņu un iepazīties ar diviem/trim forumiešiem. Parējie nekur nepazudīs ^^

@DiviViens - nāksi uz karuseļiem? Redz @m1raz saka, ka ir jautri. Es pilnībā piekrītu :raised_hands:

Aizietu vēlreiz, bet jāstrādā svētdien. :frowning:

1 Like