Dungeon World saspēle

Tā ir galdaspēle, aita var nosist jebkuru. Ieskaitot visu partiju. :smiley:

Nu man, kā zaglim bija iespēja iesist no aizmugures bez jebkādas pretošanas, so es oneshotoju viņu. :smiley:

Mans arī gribēt! Sēdēšu es arī rezervistos kā potenciāli ļoti paladiniska radība.

Pieteikšanās atjaunota, mēģināsim sadalīties divās grupās.

Tik peec tam arii atziimee kursh ir kursh. Citaadaak man pasham mav ne jausmas un katru reizi te skraidiit buutu gauzhaam neefektiivi.

Pats pa sevi, es sadalīšu sastāvu. Rīt gan jau būs skaidrs cikos un kas.

Pirmās grupas sesija noritēs 21. okt. 10:00. Ir vēl viena brīva vieta.

Otrās grupas sesija noritēs 22. okt. 13:00. Arī ir vēl viena brīva vieta.

Spēlējot un nepabeidzot spēli šodien nonācām pie secinājuma, ka vajadzētu šo nospēlēt dzīvajā, tāpēc ir jāizplāno uz nākamo nedēļu, kad kurš var.

Dziivajaa kaadam var iekost rokaa. :smiley:

Jāsarīko aptauja, tik es to galīgi nemāku izdarīt, un vēl jāuzzin, vai netiksim apvienoti… @menestrels jāsagaida. Kur viņš tik ilgi???

Par to nesatraucies, viena kampaņa var ilgt mēnešiem un sesijas ne vienmēr var sanāk nobeigt gludi.

Grupu apvienošanas ir rezerves variants, ja kāda grupa pajūk. Tā pat vien Jūs netiksies apvienoti. Jūsu kampaņas jau ļoti atšķiras, pirmā grupa strauji krāj XP un apaug ar visuma detaļām. Pirmās grupas paladina reliģijas apraksts vien iekļaujas četrās A4 lpp.(ar uzbūvi, atrašonos, vēsturi) :grin: Salīdzini to ar jūsu moškus rijošo paladinu un ceptas vistas reliģiju, kurai visdrīzāk seko tikai viņš pats. Tā pat vien lēkāt no vienas grupas uz otru nesanāks.

2 Likes

Mēģināsim viņus dadzīt :smiley:

Varbūt mūsu paladins uzlabos savu lore. XD

Viņiem nebija hipijs ar haizivi tho?

@Onii_chan Mūsu partyu varētu arī mēģināt uzzīmēt… XD As time progresses.

1 Like

Nav laika. Jaaeed arbuuzi, jaapieluudz KFC un jaadzer Kool Aid. Nemaz nerunaajot par roku nokoshanu.

1 Like

Viņiem ir druīds, kurš dodas uz Ortu meklēt pašu labāko zālīti apkaimē.

Par to runājot, pirmai grupai jau ir viens portrets. :grin:

2 Likes

Tad jau mūsu reindžers ar šo labi sadarbotos.
Es jau labprāt, tikai mans zīmēšanas stils ir doodles n stuff. XD neder.

1 Like

Var mēģināt :smiley:

1 Like

Super. :wink:

1 Like

A tur krājas xp??? Ko tie dod?

Tie krājas par dažādu lomu atspēlēšanu, kā arī par jūsu neveiksmēm. Es Jūsu pirmajā cīņā neliku tos atzīmēt, bet dažus jūs ieguvāt.

Jaunu līmeni varonim, kad tie gana daudz sakrāti.