Dreamflash Rīga 2017 (21. maijs)

ah. yes. es tomēr neaizgāju, jo aizmirsu un biju tāpat nogurusi. Bet jauki dzirdēt, ka gāja labi. :slight_smile:

1 Like

Tie kuri nokavēja vai netika uz Dreamflash - šī ir jūsu otrā iespēja :smile:
https://www.facebook.com/events/172520529929615/?acontext={“ref”%3A"3"%2C"ref_newsfeed_story_type"%3A"regular"%2C"feed_story_type"%3A"361"%2C"action_history"%3A"null"}

3 Likes

Man patīk, ka tu iemeti šo pasākumu zem Dreamflash tēmas kā tā pakaļdarinājumu. :joy:

2 Likes

a ķip tas tā nav :smiley:

Vismaz pieklājības pēc varēja tā neabižot pasākumu. Es burbuļu pūšanu nenosauktu par tik oriģinālu ideju.

Vieniga atshkiriba, ka DF ir tikai geek veidotais fests un tur var atnākt over9k, tiekai ieraudzot iespēju dabūt bezmaksas burbuļus ar Link uzlimi, bet Bubble Parade vajag saukt slavenibas un nonstopa reklameties, lai dabutu vismaz 100 Rigas iedzivotajus :smiley: Sajūti swag!?

Es neuzskatu, ka šis pasākums ir pakaļdarinājums… bet man likās smieklīgi, jo šie pasākumi ir ar nedēļas atšķirību. Būtu ļoti interesanti bijis, ja tas iekristu vienā dienā.

Šaubos. Tad jau jebkurš skriešanas maratoni vai festivāli ir kaut kādi plaģiāti konkrētiem pasākumiem, bet tā nav (vismaz ja tas nav kaut kas acīmredzami, bet līdz šim neesmu sastapusies ar to). Es sapratu, ka viņi nemaz neorganizē gājienu, bet vnk satiekas vienā spotā, kas jau atšķiras no Dreamflash.

yes

Tāpat pirmā lieta, kas ienāca prātā redzo šito bija : Dreamflash ripoff :smiley:

Kaa gan citaadaak veidosies pasaakumu veidi, ja ne pastaavot vairaakaam liidziigaam idejaam.

2 Likes