Drāma ap youtuberi Loganu Polam

Nu domājiet loģiski ,protams ,ka cilvēki spiedīs uz videoklipa dēļ šokējoša virsraksta , tas ir tas ko youtuberi ir sapratuši un izmanto . Arī es uzskatu ka Logana Paula rīcība ir nepieņemama ,kaut vai redzot līķi pirmoreiz ,bet cmon tu esi cilvēks un tev laikam nav nekādu žēlestības jūtu pret apkārtējiem.

No sākuma nezināju, par ko iet runa, bet kad IG atradu bildi ar viņu un par to, ka tas ir viņś, kas šo izdarīja, es biju šokā. Šis taču ir foršs čalis, kas filmēja baigi labos video priekš ig, bet pēc šī visa… Esmu sliktās domās par viņu :confused:

2 Likes

Tātad visi sāka brukt Loganam par viņa Pašnāvību Meža video, gan slavenības, youtuberi, anime youtuberi un arī paši japāņu youtuberi.
Bet pa to laiku es pamanīju tikai vienu Youtuberu kurš pie reizes arī apsprieda viņa pirms tam publicētos video par Logana viesošanos Jāpānā pirms tā meža apmeklējuma.

Tagad pāris dienas pagāja pēc pirmās drāmas un viņa neveiksmīgajiem atvainošanās mēģinājumiem un pēkšņi visi atkal sāk brukt virsū, bet tagad arī par viņa ceļojuma vlogiem, cik stulbi un nerespektējoši viņš izturējās pret Japānas iedzīvotājiem un viņu kultūru. Es tik nezinu, īpaši neievēroju, bet laikam par brīnumu anime youtuberi nav veidojuši video par viņa tūrismu japānā ;d

Bet nu man atkal tas liekas interesanti, ka sākumā kamēr visi par drāmu runāja, tikmēr laikam tik 1 cilvēks vēl pieķērās tūrisma video ;d bet tagad visi sāk arī lekt virsū tūrisma video xd

2 Likes

Actualy ja runa ir par anime youtuberiem, tad TheAnimeMan pieminēja viņa iepriekšējos vlogus no Japānas savā video, bet viņš uz tiem īpaši nefokusējās.

1 Like

Tēmas aktualitāte sevi ir izsmēlusi.