Drāma ap youtuberi Loganu Polam

interesnati. Ne tikai drāmas, ziņu utt kanāli/youtuberi brūk Loganam Polam virsū, bet gan arī anime youtuberi ;d Laigan viņa rīcība un uzvedība bija pretīga, bet tomēr, visticamāk, ja tas nebūtu noticis Japānā, bet kaut kur ASV tad anime youtuberi manuprāt nemaz neveidotu video par viņu ;d

2 Likes

Viņš devās uz to Japānas pašnāvību mežu priekš vloga un uzgāja līķi. Viņi filmēja vairākkārt un pat tuvplānā, viņa un viņu emocijas dažbrīd bija smiekli utt, kas liekas nepieņemami, bet nu pārsvarā tas ka viņi filmēja un neizrādīja cieņu pret mirušo pārsvarā visus sadusmojis. Ja atrodot būtu pārstājuši filmēt, tad vēl viņam neviens nebruktu īsti virsū.
Youtubē vari atrast daudz info. viņa oriģinālais video laikam dzēsts, nezinu, vismaz tā viens otrs saka.


Bet man tas tomēr liekas interesanti ka pēkšņi viņam arī brūk virsū anime youtuberi ;d jā ok tā lieta ir nopietna, bet tomēr, ja tas nebūtu Japānā noticis, tad visticamāk, ka anime youtuberi tam diži nepievērstu uzmanību ;d

4 Likes

wiki saka, ka arī anime tā vieta ir attēlota, man tikko Jods pat teica, ka kādā anime redzējis ko tādu - man pirmā dzirdēšana, nerunājot vēl par šo Logan Paul, whaah.

1 Like

Idioti ir pasakainas būtnes, cik vien necenties viņus iznīdēt, viņi vairojas pat tur kur nav bijuši. Un pēc tam vēl pateikt, ka tas viss bija iestudēts, gluži kā Leroy Jenkins - kuram vismaz ir iestudējuma pierādījumi.

Savukārt anime “youtuberi” - nu ko info haips, lai vismaz kaut kā viņu kanāli tiktu pamanīti.

2 Likes

Nu par to vietu, ne visi zin. Bet par Loganu, viņš un viņa brālis Jake bija vieni no lielākajiem 2017 izlecējiem, youtube drāma ;d ja sēž bieži tur un paseko vienam otram kanālam, tad šo to jau var uzzināt. ;d

1 Like

Tie anime youtūberi no pašas Japānas vai arī no citām valstīm? Ja no Japānas, tad viss ir skaidrs, kāpēc, kas un kā.

1 Like

Labāk no tā meža viņi neiznāktu :neutral_face:

1 Like

theanimeman pus japānis pus austrālietis. akidearest filipino amerikāniete. pārējie gan baltie puikas un meitenes bija.

2 Likes

Jā, pāšnāvība ir briesmīga lieta, par kuru nevajadzētu jokot.


Labi, labi, tas ko viņš izdarīja tiešām bija nepareizi, un par to arī ir pelnījis visu šo nosodījumu. Lai gan šodien jau šķiet katrs otrais youtuberis uztaisījis par šo video, lai dabūtu skatījumus :expressionless:

3 Likes

Pieļauju, ka pilnīgi visi to dara skatījumu dēļ. Viens ir izveidot tādu atbildi kā AnimeMan, publicēt to youtube tik ļoti adresētu viņam, pavisam kas cits būtu, ja viņš to būtu publicējis twitterī vai kādā citā soc tīklā adresētu loganam. Visi, kas par to taisa video saņem video skatījumus (aktuāla tēma, daudzi meklēs video par to un ļoti ieinteresēti cilvēki gan jau noskatīsies katru video), potenciāli jaunus subscriberus un varbūt vēl kaut ko. Pārsvarā viss YT tiek darīts dēļ skatījumiem, jaunas auditorijas un uzmanības pievēršanas.
PS. Logani nekad nav patikuši, žēl, ka viņam nekādas sekas. Būtu interesanti noskatīties kā viņa YT kanāls sabruktu, tikai tas nenotiks. Viņa subscriberiem nav smadzeņu. : (

2 Likes

Es nepiekrītu tev tam, ka tie video tiek veidoti tikai skatījumu dēļ. YT ir tomēr platforma, kur cilvēki var izteikt savu viedokli un veikt to plašāk un garāk nekā Facebook vai Twitter. YT nav tikai platforma prekš naudas iegūšanas, bet arī savu viedokļu izteikšanas metode. Kā nekā, ne visiem ir Twitter un ne visiem ir Facebook, bet Youtube savukārt ir lielāks un vieglāk pieejams nekā abas šīs platformas kopā ņemtas. Tādiem cilvēkiem kā AnimeMan un Aki šī situācija skāra abus ļoti dziļi (it īpaši Animeman, jo ir tomēr pusjāpānis) tāpēc arī tik asi viņš noreaģēja.

2 Likes

Viens ir asi noreaģēt, pavisam kas cits 100 youtuberiem pēc iespējas ātrāk izveidot un publicēt ‘‘atbildes’’ video, kurus var ļoti viegli atrast, ja meklē logana incidentu.
Nenoliedzu, ka tam pašam AnimeMan nav negatīvu emociju notikušā dēļ, bet kā jau teicu - uzskatu, ka pa lielam svarīgākais ir klikšķi.

1 Like

Atkal, YT ir platforma kurā, starp visām citām iespējām, var arī izteikt savu viedokli. Tas ir diezgan ciniski domāt, ka cilvēki veido šos atbildes video tikai skatījumu dēļ vai peļņas dēļ. Un tā kā šis ir diezgan svaigs notikums, protams, daudz cilvēku izteiks savu viedokli par to.

1 Like

Gribi teikt, ka neviens no viņiem veidojot kārtējo video (kādam pat tas ir darbs - iztikas līdzeklis) nav aizdomājies kā video būs ar naudu/skatītājiem/potenciāli jauniem cilvēkiem, kas atradīs konkrēto YT un subscribos vēlāk? Kādu likt virsrakstu, lai noķertu pēc iespējas vairāk cilvēku uzmanību?

2 Likes

Protams ir cilvēki, kas taisa šos reakcijas video skatījumu pēc, bet apzīmēt pilnīgi VISUS cilvēkus pie šīs kategorijas ir ļoti neadekvāti. Jo šeit iet runa par milzīgu cilvēku skaitu, kuriem apstākļi ir daudz un dažādi. Nevar paņemt ļoti lielu cilvēku kopu un viņiem visiem uzlikt vienu uzlīmi, kas viņus kaut kā apzīmētu. Tas ir tas ko es saku.

1 Like

njā, man arī tas prātā ienāk, jauns gads, svaigs video, uhhh kāds video, ka pat reālas holivudas slavenības ieheito tweetos, tāpēc visi veido video par to, arī Otaku Youtuberi, pat ja tas ir pirmais video viņu kanālā par kādu citu youtuberi un it īpaši Loganiem ;d

Iespējams tā ir ļoti stulba doma, bet nez kāpēc man liekas, ka otaku youtuberi piemetās klāt, jo arī tas notiek Japānā, anime ir no Japānas, Japāna lieliska vieta, utt, tā teikt ieslēdzās nedaudz viņu weeb puse ;d jo es šaubos, ka otaku youtuberi ko veidotu ja tas būtu kaut kur asv vai uk. ;d

1 Like

Katra situācija jāvērtē atsevišķi. Nevaru vispārināt.

Diezgan naivi, bet w/e. Savas domas nekad neuzspiežu, tikai dalos ar tām. :monkey:

1 Like

Tā nav naivitāte, bet gan realitāte. Vnk tavs viedoklis man likās kā banāls cinisms, kas neattēlo patiesības būtību.

1 Like

Es vnk teikšu par šo Loganu Paulu, ka tas ir cilvēks kas cieš no empātijas trūkuma pret cilvēku. Jauns un stulbs cilvēks (Būdams viņam ir kkādi 20 - 22 gadi), kurš meklē popularitāti un slavu ar šokējošiem video. Principā tāds ir mans skatījums par šo jaunieti.

1 Like