Don't Starve stuff

:crying_cat_face: skumjiiiiiiii.
Bet paldies par atbildi! Starp citu, peldoša metāla kaste skan jautri :smiley:

Līdz brīdim, kad piepildās ar zviedru barbariem ir ok.

1 Like

We can always play afterwards as well xD

1 Like

BET tad nebūs īpašā pasākuma @_@

Dont be a party pooper like me !!!

šdn sapratu, man nav laika Don’t Starve, man nekad nebūs laika spēlēt Don’t Starve : |

heye hey visi kas velas so speli telefona sodien google playa pamaniju izpardosanu
https://play.google.com/store/apps/collection/promotion_3002c9a_gamesPremium_cyberweek2017?clp=SjQKMgoscHJvbW90aW9uXzMwMDJjOWFfZ2FtZXNQcmVtaXVtX2N5YmVyd2VlazIwMTcQBxgD:S:ANO1ljIfk80
Dont starve pocket edition ir tikai 1,09 Eur

lol, why o.O ?

Dienā ir par maz stundu :smiley:

But… but… Dont starve together ;( ?

1 Like
1 Like

sweet jesus, no, no - no! tas būtu tiik ļoti grūtāk, omg :D :D

Jauns izaicinājums pa tieši smagajiem spēlētājiem.

1 Like

Šito ir jalieto ja tiešām vēlies sevi izaicināt :D

1 Like

KPC?! Man ir izaicinājums nosist Dragonfly vai kā tas tur saucās, es tā arīviņu nekad neesmu nogalinājusi, un atmetu spēli, nespēju saņemties DLS spēlēt, k.gan nopirku :( jo jāmācās jaunas receptes, lietas >.< too much effort.

Dragonfly bija laikam jāsaldē un tad jāspridzina bet es nezinu neesmu ne reizi to situsi :D man visi monstri šķiet ļoti grūti :D

es youutube skatījos, kur cilvēki ar spēka vīru un cūkas stilbiņu viņu dauzīja, barā :D :D

Citādāk, es gāju uz miega flautas un debesu zvana stratēģiju…neatceros, kpc neizdarīju…vrb izdarīju, zinu, ka nemācēju pat to pareizi izmantot, iemidzināt varu, bet uzmest zvanu viņam virsū, kaut kā nemācēju :D :D
Vsp man bija super grūti pašu vasaru vien pārdzivot, lol :D :D

Es tikai vienreiz tiku līdz vasarai kurā arī pārkarsu :slight_smile:

lol, kad uzsāc spēli, tu pat vari izvēlēties pie kura mēneša sākt… vsp, sakarā ar šīm sezonām, es uzliku sezonu rādosu mod :D :D

Nu parasti rudens ir vieglāks un tad aiziet aukstā sezona, lietainā sezona un tad super duper karstā :D Visas ir sliktas sezonas izņemot rudeni :D

1 Like