Domestic no Kanojo

Nolēmu uzrakstīt par šīs sezonas vienīgo darbu, ko es grasos noskatīties līdz galam(Pagaidām esmu kinda in anime hiatus a.k.a. man ir pārtraukums no anime).

Domestic no Kanojo a.k.a. Domestic Girlfriend.
95670

Anime

Žandrs- Drama(Melodrāma pareizāk sakot), School, Romance.

Īss Apskats- Skolnieks ir iemīlējies sava skolotājā, un saprot, ka nekas īsti nesanāks, tāpēc mēģina aiziet uz grupas randiņu, kur satiek par gadu jaunāku meiteni, kas vēlāk viņam piedāvā pārgulēt, jo viņa grib uzzināt kā tas ir. Viņš piekrīt, jo tas varētu paaugstināt iespēju aizmirst par savu mīlu pret skolotāju.
Pēc kāda laika viņš uzzin, ka viņa tēvs grasās precēties uz sievietes ar 2 bērniem, un protams, kā jau visi saprata, tā ir viņa skolotāja, kuru viņš mīl un meitene ar ko viņš pārgulēja, un tā sākās viņu interesantie piedzīvojumi.

Mūzika-
Par mūziku neko īsti neteikšu vnk iemetīšu OP and ED, bet varu pateikt, ka ED sākumā nepiesaistīja, bet ar laiku sāka patikt un OP ir vnk banger.
Openings-

Endings-

Personal opinion/experience-
DomeKano ir kinda pārsteigums priekš manis, pat zinot to, ka man šis darbs tpt patiktu, jo es esmu fucked up + pateica, ka būs kkas Kuzu No Honkai stilā, tātad arī School days stilā(a little bit).
Pārsteigums, jo es gaidīju nenormālo fucked upnesu, kā nekā kinda incest + ārpus 2 jaunajām māsām bija vēl 2 girls(vēlāk sērija parādīsies), bet dabūju legit good melodrāmu, kurā katru sēriju, kkas notiek, gan gaidītajs, gan nē(Tākā Gigguk pieminēja savā video par šo anime, viņš aizgāja hentai road, kur ja tu nedabū to too fucked upness or sex scenes utt, tev jāredz kkādus notikumus, kas tevi uzturēs šo darbu skatīties, un šis darbs delivero ļoti labi to priekš manis, bet mazliet phase nomainīja uz pēdējām epizodēm jeb izlaida chapterus utt).
Kā arī MC a.k.a. Natsuo atšķiras no tā paša Kuzu no Honkai MC, uz labo pusi, Natsuo vnk mēģina izdarīt visu, lai viss beidzas labi, bet vienmēr kkas aiziet galīgi garām, kā arī viņa visiem gan labajiem, gan stulbiem padarijumiem ir izskaidrojums, kas pašā šovā ir redzams un saprotams.
Par galvenajām varonēm īsti neko nevarēšu pateikt abas dod kko savu šim šovam. Pateikšu to ka es esmu #TeamHina, patīkamāks characters(cute, teacher, childish un vēl varu turpināt, bet nah), bet Rui ir ok, I see why people like her(Btw ja te ir kāds fan of this show un visa šī #Team Hina vai Rui, un ir par Rui plz don’t argue).

Gigguk video par ko es teicu, bet man liekas tur pāris spoileri ir, takā brīdinu. Nice and funny video.

Kopumā sezonas sākumā es vairāk biju piesaistīts ne šim darbam pašam, bet viņa Openingam, kas ātri tika manā top 1 opening song, un beigās vēl pēc 4 epizodēm apstājos, jo nolēmu pātraukumu no anime paņemt, nesen nolēmu atsākt no 1mās episodes un ātri mani ievilka, visas 11 izgājušās binge watchoju bez jebkādām pauzītēm. Pat sāku just līdzi characteriem( sad, kad ir kkas ne tā, happy when everythings ok, sen nebija tādu darbu, kas tik traki ievelk, tgd vēl nožēloju, ka nesāku, kad visas 12 izgāja, jo I’m too sad cuz of 11 episode ending :(, kā arī pārāk daudz domu lien dēļ tā par 12 episodi, kas tik būs). Kā arī es uzsākšu lasīt mangu, jo tur turpinājums, viss detalizētāk un visi, kam patīk šis darbs, saka, ka manga better, ja man tā anime piesaistīja, kas tad ar mangu būs, vilinājums uzzināt.

Manga

EDIT: Takā es arī mangu nomaratonoju, varētu arī mazliet uzraksti par mangu. Tas bija patīkams ride, pat ja vēl manga nav beigusies. Pārāk daudz emocijas parādās izejot visam cauri, kā arī lasot pats par sevi ienāk prātā, ka tu atbalsti vienu no divām girl character, un kad kkas nav pēc tā, kā tam character vjg vai es gribu kinda sad feelings uznāk. Par patīkuma es teicu, jo es nekad nebiju iedziļinājies darbā tik traki, pat sajūtas kā pašiem character uznāca(sadness, wanting to cry, happyness utt). Un vēl vairāk sapratu, ka Natsuo ir nenormāli good character, priekš tāda tipa darba, viņa actioni utt makes sense, vēlme palīdzēt visiem(aptuveni like Bunny girl senpai anime character un Monogatari series character) ir nice, actioni, ko viņš dara, liek man domāt, ka es būtu darījis līdzīgi tādas situācijās vai pat tāpat. BTW HINA IS A GODDESS(I don’t care what others say). Manga nav pabeigta, cik zinu būs 300+ chapteri. Priekš manis šis ir labākais darbs ko esmu redzējis/lasijis, bet katram sava gaume pārāk neskatat, kā es praise šo darbu. Ceru bija arī noderīga info. Xd

Vai es rekomendēju šo darbu? Grūti teikt, šeit ir viens liels throwback a.k.a. incest, kas uzreiz atstumj cilvēkus, kā arī anime ir rushed uz beigām, tpc vairāk uz to Nē, ja vien ir lieks laiks, ko tērēt un apnika tipical romance anime, kur vienu skūpstu 12+ sērijas jāgaida, tad droši var skatīt.

3 Likes

Nu re es arī nonācu līdz pagrieziena punktam, mangā, bet next chapter tgd būs jāgaida 2 nedēļas vismaz, tā parasti ir, tur kur es lasu, un esmu hella sad xD Vai nu būs tas, ko es gaidu un gribu, vai mani hopes and dreams will get crushed. Want to die, cuz wont see what will happen for so long :c