Dīvaini gadījumi, kad esi centies paskaidrot, kas ir anime?

Parasti atrunaajos ar to, ka skatos, ko gribu un ko izbaudu. Citi skataas seriaalus, es skatos animeetus seriaalus. Visa atshkiriiba.

2 Likes

Esmu ļoti pozitīvs cilvēks, un tādus arī piesaistu, pārmetumus no viņiem nekad nēsmu saņēmis.

Vienīgais uz to pusi ko esmu dzirdējis: Tu esi animešņiks? Jā. Var redzēt, tu tākā no animes izlīdis. :smiley:

Aprakstīt var visu…pat daudz vairāk attēlot nekā ar zīmēšanu. Attēli savā informācijā ir limitēti. Vajag tikai lasīt talantigu autoru darbus.

Aprakstīt var tikai to, kas jau ir cilvēku iekšējās vizuālājās vai informācijas bibliotēkās - apraksti tiek veidoti no zināmiem konceptiem. Pat ja aprakstīts tiek kaut kas jauns, to pasniedz ar jau pazīstamiem izteiksmes līdzekļiem. Zīmējumam nav šādu limitāciju.

Atgriežoties pie dejas piemēra - lasot grāmatu iztēlē rodas aptuveni pieņēmumi par notiekošo, balstoties uz redzētā TV vai realitātē. Tikmēr vizuālā medijā tev viss tiek attēlots tā, kā tas ir - dinamiska kustība, dejas tehnika, ķermeņa valoda, sejas izteiksme. Visu dejas niansi nav iespējams aprakstīt tikai ar vārdiem, tas ir jāparāda.

Zīmējumam ir tieši tādas pašas robežas, pat lielākas…Speja izteloties ko jaunu, kas jau nav kur redzets…welp laikam nevisiem pa rokai.

Par piemeru runajot, tad viss ir atkarigs no cilveka fantazijas…ja tev ta ir svaka tad ari liksies zimejums daudz interesantaks, bagataks variants par uzrakstito.

Maybe atkarīgs no subjektīvās uztveres. Esmu lasījis simtiem grāmatu un esmu lasījis simtiem manga. Tā kā pats domāju vizuāli, tad man labāk patīk vizuālā komunikācija, bet tas nenozīmē, ka nespēju novērtēt labu grāmatu. Nenoliedzu, ka labu grāmatu ir ievērojami vairāk, nekā labas manga, bet tas pašsaprotami. Kā nekā manga ražo tikai Japānā, tikmēr grāmatas raksta visā pasaulē.

Esmu lasijis tikai nedaudz mangu…tpc saku, ka tas ir vairak personal preference. Man patik gan labi uzzimeti darbi, gan izmantot pasa izteli. No katra var iegut sava veida baudu.

1 Like

Un tieši tas arī jāsaka cilvēkiem no malas, kas interesējās par tēmu!