Discord botu radīšanas dienas un nedienas

Uiiiii…

Vai arī varbūt config.js var iebarot, lai nolasa to tokenu no .env faila, un tad .gitignore, ofc, jāliek .env failu. Jo config.js var saturēt citu projektam svarīgu konfigurāciju, kura nav secret, un kurai vajadzētu būt Gitā.
Bet vienkāršāk ir vnk uztaisīt config.js.dist ar placeholder vērtībām, un iemest config.js @ .gitignore, ofc.

Pamēģini bez branchiem, tikai tupa pliekani kommiti main branchā. Vienkārši pašu ideju par katra uzdevuma skaidru atdalīšanu no citiem uzdevumiem papraktizēt. Jo es esmu ievērojis, ka ļoti daudziem cilvēkiem ar šo ir problēmas, patīk visu bāzt vienā maisā, un tad ir baigā problēma atšķetināt, kas ir kas.

Man git ar traumi iedzina, kad kautkas aiziet uz production. Pat ja negr8bēju to branch.

Bļin, a kurš tev deva prod push pieeju? Pull requests ONLY when it comes to prod.

tu man tagad mēģini iebarot sīpolus! bet nu varbūt beidzot iemācīšos gitu. somethingsomethinglaba prasme priekš CVsomething

1 Like

Sīpoli ir veselīgi! :smiley:

Git pašam atvieglos dzīvi, varēsi vismaz revertot atpakaļ uz vecāku versiju kad invitabley kaut ko salaidīsi grīstē :smiley:

Beet īstais jautājums ir vai es Tevi pareizi sapratu un Tu kā ide izmanto notepad++?
If so, why do you hate yourself? Esi cilvēks un izmanto VSCode

Yeah, es to pašu gribēju teikt par Notepad++, bet nepateicu :smiley:

Vispār, man iepriekšējā darbā team leads “programmēja” Notepad++… visu projektu 3 gadu garumā bija tā uzcepis, un dievs vien zin, ko vēl pirms tam. Needless to say, his code was not great, to say the least. Pielauzu pāriet uz PhpStorm, bet hz, vai viņš turpina to lietot pēc manas aiziešanas, gan jau ka par spīti nelieto.

^_^ esmu tas cilvēks, uz kuru rāda ar pirkstu un saka ‘nedari tā’. ikdienā kodu nerakstu, tādēļ man nav nepieciešamības pēc dedicated ide kas appelētu uz cietā, jo es to atvērtu varbūt reizi gadā, kad man paliek nelabi ap apziņu un es izdomāju kaut ko mēģināt uzcept (kā šoreiz).

atkāpieties, nelabie (es pārmetu krustu, bet jūs to neredzat)

VS Code nav IDE, tas ir ļoti advanced text editors.

Any gui ewwww vim pure style.


Esmu newbie in linux, bet zinu cik linux ir parvētis cilvēkus… literal addiction.

1 Like

Any terminal - ewwww, GUI all the way.

Gaumes lieta tīra.

Vai ne?
Par gaumi nestrīdas.

.

.

.

.

Par gaumi kaujās

Cat Fight GIF by Winai Namwong

1 Like

image

1 Like

VSCode can be whatever you want it to be.

Un, lai gan tehniski Tev ir taisnība. Mana skatijuma neskaitāmie plugini, low resource usage un general accessibility to padara par labāku tool nekā 80% of dedicated IDEs

Tie plugini jau arī ir tas, kas VS Code pietuvina dedicated IDEi. Nebūtu plaginu, čiks vien būtu.

Agrāk tā bija problēma, kad decent hardware maksāja daudz, bet mūsdienās ar 8GB RAM var pavilkt samērā normālus projektus. Cita lieta - Docker & stuff… Konkrēti man PhpStormam stāv -Xms128m -Xmx2048m, un ir ok.

Ja tu ar šo domā bezmaksas, tad jā, tas ir pluss. Bet pretī nāk mīnuss - diezgan daudz jākonfigurē, ja grib tādu patiešām sakarīgu funkcionalitāti, kas arī ir pietiekami ērta regulārai lietošanai.

:wink:

Augstskola mani iemācīja ienīst language specific ides (Code blocks, Eclipse, Idle)

Nedaudz spiesta lieta ir izmantot MS Visual Studio, jo ar visiem pluginiem Code trūkst laba integrācija ar Unity, kas mani līdz galam apmierinātu.

Jetbrains IDES ar protams nav sliktas, bet priekš manis personīgi nedaudz “bloted” viņas, bet katram jau savs.

Piekrītu, ka varbūt šo to varētu ielikt pluginos, bet nemaz tik daudz nav. Cik zinu, tās fīčas, kuras netiek izmantotas, arī netiek ielādētas atmiņā, tā kā no problem.

Now THAT’s bloatware. It kā tur nekā TĀDA nav, bet cik es viņu kādas 3 reizes esmu instalējis - downloadojās un instalējās kādu STUNDU, pat uz top of the line gaming stacionārā. Es to vnk nesaprotu, man tas vien ir major turnoff. Un pēc tam izinstalēt tikpat grūti.

Es sāku nopietni programmēt ar Eclipse, un sākumā bija ok, bet ar laiku, iepazīstot tuvāk, sāka līst ārā visādi prusaki, no kuriem nevarēja tikt vaļā gadiem ilgi, because community driven - ja neviens negrib to labot, tad pie kājas, cik simti cilvēku par to sūdzās. Tad iemēģināju JetBrains IDEA, un man nepatika, likās kkā neērti, citādāk… aizgāju atpakaļ uz Eclipse. Tolaik JetBrains vēl bija jēls, daudz bagu, major performance issues. Bet pēc kāda laiciņa tā Eclipse smagi piegriezās, tad pamēģināju atkal JetBrains, un tad jau bija pietiekami nopulēts, ka bija ļoti jūtami labāk par Eclipse. And that’s it, never looked back.
Eclipsei pat joprojām ir tas pats sūdainais, aizvēsturiskais UI, JetBrains IDEm tas ir mainījies vairākas reizes, un man vienmēr ir paticis.

Oi par Visual Studio piekritīšu, neesmu fans, bet alternatīvas manā gadījumā ir sliktākas / nepilnīgākas un tad tāda spiesta lieta pieciest to blāķi :joy:

Tagad mēģināšu savām vajadzībām nelielu android app uztaisīt un tad nāksies draudzēties ar Android Studio, ko arī Jetbrains ir taisījuši, bet iepriekš tikai esmu izmantojis, lai vāktu logus no Android app

1 Like