Decembra, Ziemassvētku 🎄 saiets 2019 - dienas izvēle

Decembris vairs nav aiz kalniem, laiks jaunam saietam!

Izvēlamies dienu:

  • 02.12 - svētdiena
  • 07.12 - sestdiena
  • 08.12 - svētdiena
  • 14.12 - sestdiena
  • 15.12 - svētdiena
  • 24.12 - otrdiena
  • 25.12 - trešdiena
  • 26.12 - ceturtdiena
  • 28.12 - sestdiena
  • 29.12 - svētdiena

0 voters

Ieliku balsošanā visas oficiāli brīvās dienas, atskaitot jauno gadu.

02.12 nu nekādi nav svētdiena! :stuck_out_tongue:

Man der viss atksiatot 28.12.

Ups, nošāvu greizi. Uzskatīsim to par 01.12 - svētdiena. Izlabot nesanāks, neizdzēšot visas balsis.

Ko jūs parasti neesat uz saietiem līdzi? Mēs ar draudzeni nezinām vai alkoholisku kaut ko ņemt vai nē. Ir doma pirmo reizi pievienoties. :)

Viens jautājums.
Animeforumam ir discords?

nav bet vjg

Saiets notiks kafejnīcā kurā tev diez vai atļaus dzert savu alkoholu.

2 reizes bija, abas nācās slēgt.

Ja man būtu labs discord moderātors, tikai tad mēģinātu vēlreiz. Šobrīd forumā ir savs čats.

where’s the point of that? tur isti nav ko darit xd

Gribētos vnk parunāt dicordā kā teampeka vecajos laikos.
somthing like that. :)

good old times

Nezinu ko nest līdzi uz saietu pirmo. Negribu justies awkward. xD

neko nenes vnk atnac un sedi bara runa, wont be awkward

A ko vēlies?! Vari galda spēles, vai konciņas, vari “kaķu zāli” vai laumiņu putekļus…

Nās un izbaudi atmosfēru!

1 Like

Darāmā vairāk nekā forumā. Pagājošo reiz bija ko darīt. Bija jādzēš visādi anālie attēli, tauta strīdējās un vēl nez kas.

Vēl viens milzīgs faktors pret Discord ir tas, ka jaunus cilvēkus nes forums nevis Discord. Forums ir publiski redzams internetā un māte Google mūs baro ar svaigām asinīm. Bez google mēs ļoti iespējams būtu nosprāguši. Ieraksti forumā dod atslēgvārdus un savukārt tie nes cilvēkus. Esmu bijis ne vienā vien čatā, kuri pakāpeniski nosprāgst, jo cilvēki laika gaitā aiziet no tā un jauniem cilvēkiem nav no kurienes nākt.

No tāda stratēģiska attīstības viedokļa Discord ir ļaunprātīgs. Sanāktu tā, ka forums barotu Discord ar jauniem cilvēkiem, taču pats Discord nedotu nekādu atdevi foruma. Forumam, kurš ir maizes nesējs.

Šito te var nepareizi traktēt. :D

seems like it wont be a problem with people that we have right now, bet par parejo gan nestridesos xd

Kaut kā palaidu to laikam garām. Varu iedomāties, kurš viņus lika. :D

Varbūt. Esmu novērojis, ka cilvēki čatos sāk uzvesties savādāk nekā forumā.

i mean thats tipical xd Foruma ir tev dota noteikta tema, chata free speech. Bet ta es tpt domaju, ka ar sastavu, kads tgd problemas tiesi sakara ar aizliegtam lietam diezvai butu

Jums nebūtu iebildumu ja uzņemtu vlogu? xD