Death Note - Netflix Teaser

Ir iznācis pilns Traileris

looks kinda meeh for me.

1 Like

ja…
i mean… nav slikts interpretējums, bet kaut kā treileris nepiesaistīja tik ļoti :s
izskatās, ka stāsts būs ļoti pārmainīts no oriģinālā un atstāts tas pamatprincips…

Pašlaik izskatās samērā dīvaini… itkā jā, ideja ir saglabāta un nav izkropļota, par ko liels pluss. Taču tas, kas redzams no aktieriem, raisa lielas aizdomas, tāda sajūta, ka viņi nav pārliecināti savā tēlojumā. Viņš varētu teikt ir auksts…

Lai gan scēn kur L un K satiekas pie galdiņa izskatās samērā dīvaina un neloģiska.

Taču kāa pamanam ir jādod iespēja šim te, Netflix tie ir tie čaļi kuri paši sev kājā nešaus un pēdējā laikā uzņem apgriezienus pateicoties šādiem nestandarta projektiem. Un pat ja nesanāks, tiks pievērts un viss.

Vienīgais no kā baidos, lai tik viņi nēpārliek japāņu manieres un “amerikāņu” tipāžu, tad izskatīsies ļoti dīvaini. Tieši otrādāk, būtu interesantāk raudzīties, kā tipisks amerikāņu pusaudzis uzvestos šādā situācijā un sabiedrība kopumā.

2 ar pus minūšu garš klips no filmas. un pēc tam trailers.

1 Like

Nav slikti.

VIenīgais kas ta pa tiešām iekrita acis ir L, gajiens amerikāņu stilā.

Man patiesībā sakot pašlaik patika redzētais, bet Viljams Defo šķiet uz sevi pārvilks visu uzmanību.

Pēc idejas viņam vajadzetu būt atvēlētam visai maz ekrāna laika.

Jā, tā vajadzētu būt un tā būs, bet jau pēc šiem mazajiem kadriem viņš jau lielas interesantāk nekā pārējie.

tad vai tas būs seriāls vai filma?
man ir bail, kāds būs light. man baigi liekas, ka viņš ļoti, ļoti tiks savādāk interpretēts nekā anime versijā - in a bad way. Šajā klipā vnk netika forši parādīts, cik Light ir gudrs utt… bet ok. Gaidu visu, jo nevar no viena klipa baigi spriest :smiley:

Visur rakstīts, ka filma ;o
Ne animi neesmu skatījies ne mangu lasījis, bet apmēram jau saprotu kāds laikam ir galvenais tēls. Bet njā, šai klipā īpaši neliekas, ka viņš būtu tas, tā teikt, tas spīdošais izveicīgais gudrinieks, šeit varbūt viņš tāds tik ļoti zinošs jauneklis ;D laigan tas tik sākuma klips laikam, tad jau redzēs kā būs.

1 Like