Deadpool masveida skatīšana

5-7 pērfektākās manuprāt

2 Likes

Eh count me in I guess

1 Like

Ir citi plāniņi :smile_cat:
Bet citu reizi kpc ne? :slight_smile:

Citu reizi buus Warcraft, bet tas jau vairaak vasaraa. :stuck_out_tongue_winking_eye:

2 Likes

Pfff… Warcrafts…

Hmm…vasarā izklausās labi :smile:
vairāk iemeslu iznākt no alas :smiley:

2 Likes

Man jau plāni ir. Netieku, bet have fun. :wink:

1 Like

Vispār vēl kāda vieta 9tajā ir brīva?

Ir, bet tad tev tagad jaapeerk.

tu jau vari paskatīties ne? Weba?

Vietu skaits: 165
Brīvās vietas: 123
14. feb
17.50

Uz šo brīdi…

1 Like

ja runa iet par svētdienas 17:50 - ready on

1 Like

Yush!

Vispār, kuras rindas ņemat, pašam domu paņemt sesto pa vidam

Pagaidaam 10/9. :stuck_out_tongue:

izskatās, ka būsim visai izratoti, toties varēsim pēctam kopā draudzīgi pateikt, ka filma ir sūds un komiksu deadpool bija labāks un kanoniskāks un vispār holivūdā čaļi neko nesaprot @uniconcafe. :smiley:

3 Likes

nav godīgi es nevarēšu nodirst filmu :smiley:

Gan jau ietu, ja varētu uz vietas nosēdēt tik ilgi.

Tomēr paņēmu 9 rindā, nav pavisam malā, tākā vajadzētu būt kaut cik normāli - pacik tā vēl ir mazā zālē.

Kas attiecas uz filmas vērtēšanu - neesmu pazīstams ar komiksu, jā zinu, kas tas par personāžu un ko viņš dara - viss. Otrkārt, kā es uzskatu, ka pirmavots ir bijis interesantāks utt., var pateikt par jebkuru filmu, tāpēc esmu sev paradumā iedzinis, ka filma/animācija jāvērtē neatkarīgi no pirmavota.

Galvenais iemesls vispār, kāpēc es gaidu šo filmu un lieku lielas cerības ir jo man patīk šāda tipa filmas - no pēdējām - Kingsman. Nobalansēta cietsirdība ar humoru - kas var būt labāks.

P.S. Esošās preses relīzes pagaidām apliecina, ka filma ir laba un izdevusies - ir vietām savas nepilnības un trūkumi - taču kopumā filma sevi attaisno.

3 Likes