Datora atjauninājums priekš Overwatch episkā kvalitātē

Iesaku tev apdomāt 200x , jo es tiešām saku ka pleisis ir labs variants , varēsim spēlēt kopā , būs tik fun . Arī mic nāk līdz . Ideāls Deal tagaf pleisim 4 , protams parastais būs bisku lētāks nekā slim vai slim pro , bet parastais ir labs , uzticams , kalpotspējīgs , tiešām iesaku nopirkt pleisi , nenožēlosi , pietam katru mēnesi ir free games .

Parēķini , detaļas pc jau būs jāpērk tāpat + kontrolieris , tāpēc labāk ieķer pleisi , kur viss ir iekļauts būs ap 200€

Dzīve man liek darīt sarežģītas izvēles

ES NEVARU IZLEMT xDD

1 Like

Tu zini kas ir jāizvēlas .

Tāpēc izvēlies abus :smiley:, es tev ieteiktu no savas puses uztūnēt pc izspēlēt visas masterpiece spēles uz max settings un tad vēlāk noprikt ps4 un visus ekskluzīvos viņa gabalus.

Ja tiešām interesē PS4 tad tā kā iesaku ņemt PS4 Pro. Uz šīs konsoles ir ļoti labi ekskluzīvi: Horizon Zero Dawn, Uncharted, Last of Us, God of War, Infamous, Grand Turismo un vesels lērums ar citām labām spēlēm.

Man gribētos jau arī ņemt PSu, bet PC šķiet, ka ir nedaudz svarīgāk, jo manai vkarte max resolution ir 1200x1600, kas uz lielākiem monitoriem izskatās slikti. Tāpēc labāk vnk uzlabot kompi un paņemt kontrolieri

Varu pateikt godīgi dators būs un paliks , bet kad paņemsi ps4 tas būs tavs primārais , tici man :joy:
Un ps4 iestrādātā karte izskatīsies uz jebkura datora monitora vai TV .

vienīgais, kas vajadzīgs, lai dualshock sapārotu ar datoru ir:

  • bluetooth uztvērējs datoram (jo dualshock4 ar konsoli sarunājas arī ar zilo zobu)
  • ds4windows

es tā spēlēju fallout new vegas uz datora (pieslēdzot to tv, lol) un iet Lieliski
parastie kontrolieri ir nesmuki, fuj
#dualshock masterrace

1 Like

Galvenais jautājums, ko tu saproti, kas ir “parastais kontrolieris”. XDDD
Kas man personīgi ir svarīgs kontrolierī ir pirmkārt, lai L2 un R2 pogas būtu analogās nevis digitālās, kas bieži lētos kontrolieros ir sastopams… un dažos ne tik lētos kontrolieros coughNintendocaugh. Lai pogas būtu patīkamas spiest un nejustos, kā kkāds lēts darījums ar lētu plastmasu un pretīgu stīvu klikšķi. Protams, lai analogās sviras būtu patīkamas, ar vēlams gumijisku pārklājumu un ar zināmu pretestības līmeni. Beigās var pievērst uzmanību arī d-pad kvalitātei un paša kontroliera svaram.
Mans visu laiku mīļākais kontrolieris šobrīd noteikti ir Xbox One Elite controller:

1 Like

parastais kontrolieris - visi pārējie :D
dualshock4 ir smuks, slaids, ar saprātīgi un simetriski izvietotām svirām, rokā iegulst ērti un patīkami, + touchpads!. xboxa pultis ir big & clunky.
nintendo jūtas kā lēts plastmasas gabals, jā, neskatoties uz to cenu. cerams, ka viņi ņems to naudu, ko tagad iegūs no Nintendo Labo pārdošanas un ieguldīs kvalitatīvākās pultīs :D

dualshock4 iepriekšējās inkarnācijas arī cieš no neizskatīguma, un, manuprāt, ds4 ir Peak Controller design :D bet tas tikai mans onion.

2 Likes

@Onii_chan, no šī te visa var secināt tikai vienu, jāņem Steam kontrolieris.


Man ir šāds tikai ar vadu 3 gadus atpakaļ pirku bija ar atlaidi pa 15 eiro un vecā cena 20 joprojām strāda.
un tad sagribējās nomēģināt bezvada un paņēmu šo lēto brīnumu! pa 10 eiro :D un esmu apmierināts nevajag ne mest ārā 30 un vairāk eiriķu jo sanāk viņus izmantot reti pašlaik, Urage tika izmantots ps2 emulatora spēlēm un tas baltais brīnums Attack on titan spēlēšanai.

Assembling in process.


4 Likes

Tu lielies ar savu jauno datoru @Onii_chan datora atjaunināšanas tēmā? :D

Man liekas, ka esmu vienīgais, kam CPU fans sniedzas no korpusa viena sāna līdz pat otram sānam aizņemot daudz… daudz vietas :D

2 Likes

Tas jau sak mazliet atgādināt pasīvo dzesētāju.

Itkā doma tāda, ka tas dzesē visu kas tam apkārt nevis tikai proci

1 Like

Tas ir pirmais brand new kompis ko es savā dzīvē esmu nopircis, bez lietotām detaļām utt. Protams, ka lielos! Nav pats labākais, bet ir mans! ^^

1 Like

Tagad es arī gribu parādīt, kā mans izskatās, tik kauns no tā, ka tur visi tir vadi ir diezgan redzami :D

Mani pārsteidz tēmas izvēle, ne paša lielīšanās.