Darbvirsma/Desktop

Ir arī trešā bilde, bet to nav kur uzlikt nu šīs divas bija tīkamākas.
tumblr_68004c0d50eb2785b69886fbf914694c_dfa9daf6_640

6 Likes

Mmmm … superīgi!

1 Like

Majas desktops loti mid, bet man skola ir normals- pirmdien bildi atsutisu :pp

Home

Lock

2 Likes

Ar jaunu windows vajag jaunu fonu ;D

4 Likes

Kā jūs cilvēki spējat saglabāt tik tīrus desktopus? Man tur ir protokolu, ekseļu, random folderu un prezentāciju jūra. Pat ja es gribu ieviest kaut kādu kārtību , tā ilgst tikai līdz brīdim, kad man jāsāk kaut kas darīt un tad pandoras lāde ir vaļā.

2 Likes

visa miskaste vienkārši atrodas iemesta atsevišķā mapītē, lai uz desktopa neredz visus savus pārdzīvojumus ;D

5 Likes

Ez

4 Likes

2 Likes


Ja jau es pieminēju savu bardaku, tad jāparāda arī

2 Likes

Un kā jaunais Windows Apple? :D

Nav misenes, man galva nestrādā, ja apkārt kkas stāv ne tur, kur tam jāstāv :D :D

2 Likes

Pa lielam jau var ātri pierast, šas tas meh. Light mode vsp atgādina kkādus pirmos windows’us ;D
Vienīgais, kas besī, ka chromei vēl atdala 3.o logu, kur ķip viss kopā ;D Bet tā, vnk nav pierasts, tā arī visa bēda ;D

4 Likes

:sparkles: clean :sparkles:

2 Likes

Problēma man ir tajā ka es nezinu kā lai, tā teikt, klasificē tos failus. Like… Kur lai bāž R studio failu " Viensvienigsvajprats"( actual nosaukums) ? Studiju dokuments tas īsti nav, prezentācija ne tik. Ar Qgis kartēm tur nav ne daļas un taisīt folderi vienam failam manuprāt ir muļķīgi

man ir daudz mapes ar nosaukumiem “kautkada mape” “cits” “es nezinu” utml. :D

1 Like

Man ir viena mape :sparkles: “labākais mapes nosaukums” :sparkles: un tā pati stāv flešā, jo joprojām neesmu palicis kopš pārgāju uz w11.

1 Like

2 Likes

not sure, but it might be that you somewhat like Loki

2 Likes

3 Likes