Darbvirsma/Desktop

Pag, kas tie par cipariņiem? Es tā arī īsti nesaprotu.

Cik daudz cilvēku uzklikšķināja uz bildes un to pietuvināja

2 Likes

laigan es sāku prātot. vai rāda tikai saviem postiem un citu postiem nevar redzēt?
jo es redzu tikai saviem, bet senāk varēja visiem laikam redzēt un tas ir pārāk dīvaini ka tikai maniem būtu, bet citiem nav.

Visiem var. Var redzēt arī zem linkiem. Tāpēc, ja nomet kādu tavuprāt interesantu linku te, tad vari apskatīties cik gan cilvēkiem tas ieinteresēja :smiley:

Zinot ka var pietuvināt es te pirms sataisu desktopa screenshotu, pāris ikonas noslēpju, lai nebūtu tādu… interesantu jautājumu :sweat_smile:

aaaa, nu jā, es parasti linkiem to redzēju. njā, hmm, interesanti tad, es te citiem neredzu cipariņus pie bildēm, tik sev ;d laikam tiešām kādi stalkeri xd

Tev daudz ikonu :D Interesanti paskatīties ar ko nodarbojies. ^^

Laigan es tagad esmu pāris reizes spiedis šā un tā uz @Magaivers bildes, bet viņam cipariņš nerādās ;o. !!??!?!?!

Tu liec caur linku. Respektīvi bilde arī skaitās kā links un tāpēc arī rādās cipariņš. Tagad skaidrs kā strādā šeit :thinking: @Magaivers lika pa taisno no sava kompja, tāpēc arī nav cipariņa

aaaa. okey. tnx.
hah, tad izskatās, ka es vienīgais lieku ar linku, ar to lightshot prnt xd visi pārējie augšuplādē no pc ;d

Nu bet interesanti paskatīties cik daudz te stalkeru :D tāpēc turpini

Greenshot copy to clipboard un vienkārši ctrl V forumā.

6 Likes

:ok_hand:t2:

13 Likes

mIRC vel dziivs ??? kas tur notiek uttt

Word of tanks kads teisam vel spele ? eu serveri ? @Jua @Magaivers

Kādus 2 gadus atpakaļ vēl lietoju IRC. Angļu valodā diezgan serveru vēl bija.

Tā sanāk :smiley:

Nezinu.
Man free trial beidzies jau sen, tik mēnesi varēju izmantot, bet es izmantoju tikai 1 reiz, jo vajadzēja piereģistrēties vienā mājas lapā, bet lai to izdarītu vajadzēja izmantot IRC tipa programmu. Visi izmantoja citu, bet tā neatbalstīja 32bit windows, nācās man izmantot mIrc.
Tā kā nekā nezinu, tik 1 reiz izmantoju, lai citur piereģistrētos.

Wotu kkadu pusgadu neesmu spēlējis, bet vislaik eu1 jo eu2 ar lošaram iemet komandā parasti.

1 Like

6 Likes


2 Likes