Darbvirsma/Desktop

Jā, bet kārtību būtu jāieved kaut kad :D

Galvenais, ka viss pa rokai :D

Arī taisnība, galvenais lai nekļūst neiespējami kaut ko atrast :smiley:

Ja visam ir adekvāti nosaukumi, meklētājs ir glābiņš.

2 Likes

Man parasti negribas likt kkādus nosaukumus, tāpēc vnk uzbliežu ahahsbakqiuwuehhdj un saglabāju :D

1 Like

Diemžēl tu esi nolemts sagrāvei, jo nāks tā diena, kad tev būs jāpaceļ dažus gadus vecs failu mudžeklis.

3 Likes

Daniel? Atceries tu teici ka var pielikt arī dislike podziņu forimā? Man liekas ka mums tā ir jaieviešs

Tas laiks vēl nav pienācis, tāda poga nekalpos nekam labam. “-1” kā minimums nav konstruktīvs kritikas veids, jo priekš tā tev nav nekas jāpamato.

1 Like

plus. jo man ir jau patsmitiem mapju citās mapēs, kurās ir patsmitiem notepad failu kuros ir sarakstīts sazin kas. pats vairs nezinu kas kur ir.


https://image.prntscr.com/image/qiRy3G7gRIORxLni_2hV2w.png
im sad , tāpēc nekā nav un tik melns.

Tu vari meklēt atslēgas vārdus iekš teksta failiem, ne tikai failu nosaukumus.

1 Like

ok, paldies, neiznāju. Laigan man nav diži ko meklēt tajos failos, nav ne jausmas vairs kas tur ir un ko vispār man vajag, gan jau ka neko, savā ziņā visus varētu dzēst ārā. ;d

tas moments, kad datorā parādās teksts " “djfhsjdfhs” fails jau pastāv, vai vēlaties to aizvietot?" xD yep, man tā ir bijis!

3 Likes

Vai tiešām cilvēkiem nav otrā cietā diska (Vai partīcijas kur to visu glabāt)? Kā arī pastāv tāda jauka mape “My Documents” (Vai “User” mape, vai nu kādā nu citā nosaukumā), kur var glabāt visus failus un mapes. Tur jau viss ir sadalīts pa failu tipiem. XD

Nē nav. Man tādas mapes ir jau vairākas, kurās ir citas mapes, jo viss arī tika pārnests no cita pc pirms tam. it’s a mess.

Mazliet kārtība un atgādinājums ar pastāvīgs!

Vajadzēja tev tur Rikudo bildi uzlikt. :sweat_smile:

1 Like

Ārī Fakts! Vakar sēdēju un domāju - b^@@@ tik daudz darāma…

Parasti pēc tik ilga laika darbi vairs neatdzimst. Par vienu lietu mazāk. :D

Nē šis atdzims! Man pašam ir interese, kā tur tas viss beigsies! ^^ Jā neviens neliedz lasīt angliski, bet tomēr… Bet pašlaik skatoties kalendārā reāli viss pārceļas uz augustu.

And the award for the most boring ass bg goes to me!

2 Likes